Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GUNS N' ROSES - Not In This Lifetime Tour

Pi 16.07.2018 16:00
Tallinna lauluväljak
“Guns N' Roses” pirmo reizi uzstāsies Baltijā ar brīvdabas šovu Tallinā

Šī gada 16. jūlijā Tallinas Dziesmu svētku estrādē norisināsies viens no svarīgākajiem mūzikas notikumiem šajā desmitgadē - rokmūzikas ikonas pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā uzstāsies Baltijā. Trīs stundu garajā brīvdabas koncertā uz skatuves kāps “Guns N' Roses” oriģinālā sastāva dalībnieki - Aksels Rouzs, Slešs un Dafs Makagans, mūziķiem pievienosies taustiņinstrumentālists Dizijs Rīds, ģitārists Ričards Fortuss, bundzinieks Frenks Ferers un taustiņinstrumentāliste Melisa Rīza. Īpašie viesi – Volbeat un The Dead Daisies.

“Guns N' Roses” negrasās apstāties. Pēc 2017. gada “Not In This Lifetime Tour” Ziemeļamerikas posma, leģendārie rokeri 2018. gadā atkal atgriezīsies Eiropā ar apjomīgu stadionu koncerttūri, izziņojot 13 jaunus stadionu šovus, un kā galvenie mākslinieki uzstāsies Eiropas lielākajos festivālos. “Not In This Lifetime Tour” tiks atsākta 2018. gada 3. jūnijā Berlīnes Olimpiskajā stadionā. Koncerttūres ietvaros rokmūzikas leģendas pirmo reizi savas karjeras laikā uzstāsies Tallinā.

Vairāk nekā 1 miljons biļešu pārdotas Eiropā tikai 2017. gadā vien, pierādot, ka “Guns N' Roses” un rokmūzika ir spēcīgāki kā jebkad agrāk. “Guns N' Roses” ir vienīgā grupa, kura spējusi pārdot tik daudz koncertbiļešu gada laikā. “Not In This Lifetime Tour” ir gan 2016., gan 2017. gada veiksmīgākā koncerttūre pasaulē.

Jau pie apvienības dibināšanas 1985. gadā “Guns N' Roses” uzreiz iezīmēja grupas vietu Losandželosas rokmūzikas skatuves centrā. Neapturamais grupas gars pasaules uzmanību iekaroja ar 1987. gadā izdoto pirmo albumu “Appetite for Destruction”, kas ar 30 miljoniem pārdotu eksemplāru uzreiz kļuva par visu laiku labāko debiju ASV. 1991. gadā “Use Your Illusion I” un “Use Your Illusion II” ieņēma divas augstākās vietas Billboard Top 200, vēlāk iegūstot septiņkārtēju platīna statusu. “Guns N' Roses” sniedza neskaitāmus izpārdotus šovus un kā galvenie mākslinieki uzstājās lielākajos festivālos visā pasaulē, kam sekoja kritiķu augsti novērtētais albums “Chinese Democracy”. Sešus studijas albumus vēlāk, “Guns N' Roses” ir viena no ietekmīgākajām grupām pasaulē, turpinot sniegt neaizmirstamas uzstāšanās un pulcējot miljoniem skatītāju.

Stāvvietas cena - 79 €, biļetes cena “Golden Circle” fanu zonā - 99 €.

Nopērkami arī VIP komplekti:

Golden Circle Early Entry Package EUR 274,00
- komplekts ietver sagaidīšanu koncerta norises vietā, 1 biļeti Golden Circle fanu zonā, iekļūšanu fanu zonā pirms citiem Golden Circle biļešu īpašniekiem, ekskluzīvu suvenīru un laminētu “Guns N' Roses” koncerttūres piemiņas karti.

Paradise City Dinner Party Package EUR 299,00 - komplekts ietver 1 biļeti Golden Circle fanu zonā, VIP autostāvvietu, atsevišķu VIP ieeju pasākuma norises vietā pa Mere ieeju (Mere Gate), VIP bāru, atsevišķas WC, atspirdzinājumus ierodoties koncerta norises vietā (ūdens un glāzi vīna vai alus), pirms koncerta vakariņas ar auksto un karsto ēdienu bufeti (laiks tiks precizēts, alkoholiskie dzērieni nav iekļauti), ekskluzīvu suvenīru, laminētu “Guns N' Roses” koncerttūres piemiņas karti, lietusmēteli un ausu aizbāžņus.

Welcome To The Jungle Ultimate Package EUR 999,00 - komplekts ietver sagaidīšanu koncerta norises vietā, 1 biļeti Golden Circle fanu zonā, iespēju vētot koncertu no VIP podesta ar labu, netraucētu redzamību (šajā zonā ir pieejams bārs ar vīnu un alu!**), iespēju jebkurā laikā ieiet un iziet no fanu zonas uz VIP platformu, iespēju doties aizskulisēs un uzdot jautājumus kādam no grupas apkalpojošajā personāla, iekļūšanu fanu zonā pirms citiem Golden Circle biļešu īpašniekiem, iespēju pirms koncerta uzkāpt uz skatuves un uzņemt foto*, ekskluzīvu suvenīru un laminētu “Guns N' Roses” koncerttūres piemiņas karti.

* Fotogrāfijā nepiedalīsies grupas dalībnieki
** Saskaņā ar vietējiem alkohola izplatīšanas noteikumiem
*** Iegādātos komplektus nav iespējams atgriezt vai mainīt, arī vārda maiņa nav atļauta. Suvenīri tiks nodoti koncerta dienā pasākuma norises vietā. Sīkāka informācija komplektu īpašniekiem tiks nosūtīta uz e-pastu aptuveni 1 nedēļu pirms pasākuma norises.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
GUNS N' ROSES - Not In This Lifetime Tour Pi 16.07.2018 16:00 Tallinna lauluväljak
Der zināt
Katram apmeklētājam (arī bērnam jebkurā vecumā) jāiegādājas atsevišķa biļete.

Vecuma ierobežojumu nav.

Skaļas mūzikas un liela apmeklētāju skaita dēļ pasākuma organizatori neiesaka koncertu apmeklēt kopā ar maziem bērniem. Pārvietošanās pūlī ar bērnu ratiņiem var radīt neērtības un pat būt bīstama.

BIĻEŠU CENAS:
Üldala / GA - General Admission 79Eur
Stāvvieta
Golden Circle 99 €
Ierobežota skaita biļetes skatuves priekšā
VIP biļetes:
Golden Circle Early Entry Package EUR 274,00
Paradise City Dinner Party Package EUR 299,00
Welcome To The Jungle Ultimate Package EUR 999,00

PASĀKUMA GRAFIKS:
16:00 ieeja
18:20 The Dead Daisies (aus/us)
19:20 Volbeat (dk)
20:30 GUNS N’ ROSES (us)
23:59 noslēgums
Norises vieta
Organizators
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju