Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

EUROVISION PREPARTY RIGA 2019. ISRAELI STYLE

Pk 12.04.2019 21:00
Koncertzāle CRYSTAL CLUB
15.00 - 184.00
Eirovīzijas dalībnieki vienīgajā koncertā Baltijā!
Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki no vairākām valstīm tiksies Rīgā, lai iepazīstinātu Latvijas publiku ar savām šī gada “Eirovīzijas” dziesmām. Jau sesto reizi Latvijas galvaspilsētā notiks vienīgais Ziemeļeiropā “Eirovīzijas” “iesildīšanas” koncerts “Eurovision Preparty Riga”.
Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja “dzīvajā” izpildījumā iepazīties ar 2019. gada Eirovīzijas dziesmām un to izpildītājiem. Uzreiz pēc koncerta būs tikšanās un fotografēšanas ar Eirovīzijas dalībniekiem. Ir plānoti arī vairāki pārsteigumi!
Vakara galvenie mākslinieki ir grupa “Carousel” – Latvijas pārstāvji šī gada “Eirovīzijā”. Kā īpašais viesis koncertā uzstāsies nacionālas atlases finālists, un Latvijas Eirovīzijas fanu kluba 2019.gada “Simpātiju balvas” ieguvējs Edgars Kreilis. Dalībnieku saraksts tiks papildināts!
Pasākumu vadīs Roberto Meloni, mūziķis, kurš ar “Eirovīziju” ir uz Tu, jo pats ir piedalījies konkursā divas reizes.
2019.gada koncerta tematika ir Izraēla – jo tieši šajā valstī maijā notiks pasaulē lielākais muzikālais televīzijas konkurss “Eirovīzija”. Būs iespēja nogaršot Izraēlas nacionālos ēdienus un dzērienus, ka arī tuvāk iepazīt šo pasakaino valsti!
„Eurovision PreParty Riga” ir starptautisks pasākums, kurš kopš 2014.gada tiek organizēts ik gadu Rīgā! Pasākuma galvenā ideja ir iepazīstināt Latvijas un starptautisko publiku ar „Eirovīzijas” dziesmu konkursa dalībniekiem un dziesmām. „Eurovision PreParty Riga” organizētājs ir Eirovīzijas dziesmu konkursa fanu klubs Latvijā – Eurovision Club OGAE Latvia.
Koncerts “Eurovision PreParty Riga 2019 – Israeli Style” notiks 2019.gada 12.aprīlī koncertzālē “Crystal Club”, Lāčplēša ielā 52/54 (Rīga). Sākums plkst. 21:00.

Vairāk informācijas: http://www.eurovisionparty.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
EUROVISION PREPARTY RIGA 2019. ISRAELI STYLE Pk 12.04.2019 21:00 Koncertzāle CRYSTAL CLUB 15.00 - 184.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes!
 
Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā! Biļetes cenā iekļauta ieeja, galda rezervācija un šampanietis uz galda.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Lāčplēša iela 52/54 Latvija
Organizators
Eurovision Club OGAE Latvia
Jukuma Vācieša iela 2-65 Rīga LV - 1021 Rīga