Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Destination 80s

Pk 20.04.2018 20:00
Arēna Rīga
15.60 - 89.60
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Viss 80.gadu labākais : Samantha Fox un citas zvaigzes dodas uz Rīgu!.

20.aprīlī Arēnā Rīga notiks vērienīgs šovs – “Destination 80’s” – leģēndāro izpildītāju koncerts, kas apvienos visus 80.gadu populārās mūzikas cienītājus.
Koncerta programmā piedalīsies spožākās zvaigznes:
Samantha Fox, Secret Service, Herb McCoy, kā arī grupa JOY.
Katram no mūzīķiem savas daiļrades bagāžā atradīsies kāds simtprocentīgs hīts, iemīlēts un spējīgs idegt sirdī kaisli, radīt nostaļģisku noskaņojumu un pārcelt ikvienu jautrās jaunības atmiņu zemē.
Pārcelties uz svētītiem 80.gadiem jūs aicina:

Samanta Fox
- Nepārspējams seks-simbols no Lielbritānijas. 80.gadu visu jauniešu sapnis, pasaules mēroga modele, Playboy lappušu zvaigzne un čempione atklāta rakstura plakātu un kalendāru kategorijā. Gandrīz katrā mājā varēja atrast kādu no šīs zvaigznes attēliem, bet visas viņas dziesmas kļuva par hītiem. Nebūs pārspīlēts, ja teiksim, ka vairākumam ir arī “kaut kas” bijis ar Samantu Fox. Tad atkārtojam to!
Kopā Foksai ir iznākuši 10 albūmi, dziesmu atklātība kopā ar satriecošu tēlu padarīja Samantu par mūsdienu seksīgāko dziedātāju. 

Secret Service
- Viena no 80.gadu atpazīstamākajām popa grupām Zviedrijā, kura vēl joprojām aktīvi apceļo pasauli ar koncerttūrēm un pulcē dažāda vecuma skatītāju pilnus stadionus. Secret Service ir Zviedrijas mūzikas vizītkarte. Šī grupa savā valstī ir otra populārākā pēc leģendārās ABBA.
Kvartets darbojas popmūzikas žanrā, bet viņu sniegums ir virs četriem simtiem nepārspējamu mūzikas gabalu. Par gandrīz 40 gadu ilgu pastāvešanas laiku grupas sastāvs pārcietis divas izmaiņas, bet uzticīgi šim kolektīvam joprojām paliek Tims Norels (taustiņi) un Ulfs Valbergs (ģitāra).

Herb McCoy
- Pati “trakākā” 80.gadu jauniešu grupa. Vācu eirodisko kulta kolektīvs. Par savu vairāk kā 20 gadu pastāvēšanas laiku ir laidis klajā 27 singlu hītus, kuri veiksmīgi iekļuvuši daudzu valstu čartos, tostarp ASV. Dziesmas You're A Woman, Pretty Young Girl, Lady in black, Kisses and Tears, Lovers In the Sand, Come Back And Stay ir šīs grupas sava veida vizītkartes.

Grupa Joy
- Plaši pazīstama ar singliem Touch By Touch, Valerie un Hello. Šī ir patiesi eiropopa un disko kulta grupa, kas vairākkārt piedalījās lielos populārās mūzikas festivālos.
Grupa tika dibināta 1984.gadā un veiksmīgi pastāvēja līdz 1996.gadam. 2010.gadā JOY kolektīvs atsāka savu kopdarbību, svinot pirmās veiksmes 25.gadadienu  un ierakstot par godu šim datumam sava hīta Touch By Touch jauno versiju.
2016.gada martā kolektīvs laida klajā savu jaunāko singlu Lunapark, kas acumirklī kļuva populārs.

Zodiac – dzīvā leģenta.
Padomju elektroniskās mūzikas aizsācēji Latvijas grupa «Zodiac» savus mūzikas eksperimentus ar kosmiskām skaņām sākuši jau 70.jos gados, uzstājoties ar tam laikam neierasto elektroniskisintētisko mūziku, iedvesmojoties no tādām pasaules slavenām grupām kā «J. M. Jarre», «Space» un «Kraftwerk». Grupas muzikālie eksperimenti ieguva klausītāju atbalstu un mīlestību ne tikai PSRS, bet arī Japānā, Austrijā, Somijā un citās pasaules valstīs.
Jāņa Lūsēna vadītās grupas «Zodiac» ieraksts «Disco Alliance» 1980. gadā kļuva par pirmo mūzikas albumu visā PSRS, kas ar savu mūsdienīgumu un trāpīgajām melodijām bija līdzvērtīgs rietumu popmūzikas hitiem. Skaņuplate piedzīvoja rekordlielu tirāžu - tika pārdoti vairāk nekā 20 miljoni «Disco Alliance» kopiju.
Šobrīd “Zodiac” sastāvā spēlē grupas dibinātājs un mūzikas autors Jānis Lūsēns ,ģitārists Mārcis Auziņš,basģitārists Jānis Lūsēns juniors un bundzenieks Mārtiņš Linde.

Anton Ger - dīdžejs no Tallinas, Igaunija. Īstais vārds - Antons.
Mūzikas virzieni: House, Tech, Deep,Indie Dance, Nu Disco.
Dzimis un uzaudzis Tallinā, kur uzsāka savu dīdžeja karjeru . Pēc pašmācību pieredzes Antons nonāk pie izvēles turpināt profesionālā kārtā apgūt šo nodarbību un iestājas Sanktpēterburgas dīdžeju un elektronās mūzikas skolā «Clubmasters». Turpat viņš gūst pieredzi dažādos klubos un iepazīst plašu cilvēku loku, pasākumu organizātorus un dīdžejus, kā arī kļūst par leibla mākslinieku. Antons iecerējis atskaņot  arī savus autordarbus.

20.aprīlī četri hedlaineri, profesionāļi, talantīgi un zīmīgi mākslinieki vienlaikus kāps uz skatuves Arēna Rīga ilgi gaidīta “Destination 80’s” koncerta ietvaros!
Destination 80`s- tas ir pasākums tiem, kas vēlas izjust laikmeta garu, gūt un izbaudīt patiesas emocijas neaizmirstamu ritmu skaņās, vēlreiz izbaudīt dziesmas, kas jau ir kļuvušas par mūsu pašu nedalāmām daļām.

Nepalaidiet garām iespēju savlaicīgi un izdevīgi iegādāties biļetes: ...

Vairāk informācijas: http://www.melomania.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Destination 80s Pk 20.04.2018 20:00 Arēna Rīga 15.60 - 89.60
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 0,60 Eur apmērā.
Atlaides nesummējās!


Akcija! Sēdvietu cenas samazinātas par 25%, Stāvvietas par 19.90Eur, Vip (izņemot M&G) par 25.90

Fanu Biļete M&G iekļauj - plati Secret Service, disku Joy un fotosesiju ar mūziķiem pēc koncerta. Tikšanās notiks pa labi no skatuves pēc koncerta noslēgšanas 10 minūšu laikā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Invalīdiem ratiņkrēslā, kopā ar vienu pavadoni vietas atradīsies pie 111 sektora

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
MeloMania, SIA
Nīcgales iela 12 - 7 Rīga Rīga