Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BRAUCIENS NO RĪGAS UZ TALLINU UN ATPAKAĻ - NICKELBACK

Pk 25.05.2018 13:00 - Se 26.05.2018 00:30
Akadēmijas laukums 1
14.70
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Brauciens Rīga - Tallina - Rīga nodrošina transportu uz koncertu un atpakaļ. Izbraukšana no Rīgas, Akadēmijas laukuma 1 - 25. maijā plkst 13:00, atgriešanās no Tallinas plkst. 00:30 no izkāpšanas vietas.

Miljoniem albumu pārdevušie mūzikas topu rekordisti, rokgrupa NICKELBACK jau 25. maijā viesosies Tallinas Dziesmu svētku estrādē.

Aizsākoties 3. maijā Skotijā, Glāsgovā un turpinoties Amsterdamā 25. jūnijā, roka ikonas Nickelback koncertēs 23 pilsētās visā Apvienotajā Karalistē un Kontinentālajā Eiropā ar savu līdz šim lielāko un iespaidīgāko šovu.

Ar “Feed The Machine” tūri, grupa atzīmē savu triumfējošo atgriešanos Eiropā pēc sava 9. studijas albuma (art ādu pašu nosaukumu), kuru izdeva BMG, kas neapšaubāmi ir grupas izsmalcinātākais un enerģiskākais darbs pēc hita “Silver Side Up”.

"Mēs nevaram vien sagaidīt, kad atgriezīsimies un varēsim spēlēt visiem fantastiskajiem cilvēkiem Eiropā! Šovi vienmēr bijuši vieni no tiem, kurus atceramies visspēcīgāk un tā enerģija, kādu mūsu Eiropas draugi katru vakaru sniedz ir pozitīvi infekcioza! Šis tik tiesām būs grandiozākais šovs, kādu jebkad esam snieguši un mēs esam gatavi vienai milzīgai ballītei!’, komentēja Nickelback vokālists Čads Krogers (Chad Kroeger).

Kopš dibināšanas brīža Albertā, Kanādā 1995. gadā, pasaulslavenā multi-platīna rokgrupa Nickelback ir nostiprinājuši savu statusu kā viena no komerciāli nozīmīgākajām un svarīgākajām grupām pēdējās divās desmitgadēs.

Grupas Nickelback vispasaules pārdošanas rezultāti, kas mērāmi vairāk nekā 50 miljonos vienību, ir nostiprinājusi savu statusu kā vienspadsmitā vislabāk pārdotā mūzikas grupa un kā otrā vislabāk pārdotā ārzemju grupa ASV 21. gadsimtā. Nickelback pasauli satricinošo hitu “How You Remind Me” Billboard nodevēja par dekādes “Top Rock” hitu, kā arī tas bijis 4. vietā 2000. gada Top 10 dziesmu sarakstā.

Nickelback albumam “All The Right Reasons” Amerikas Ierakstu Industrijas Asociācija piesķīrusi Dimanta statusu (pārdots 10 miljonos kopiju) un ievietojusi grupu Elites sarakstā kā vienus no retajiem māksliniekiem, kas sasnieguši ko tādu. Arī “Billboard” ir vērtējis grupu kā dekādes labāko roka apvienību. Savas karjeras laikā grupa ir saņēmusi deviņas Grammy balvu nominācijas, trīs Amerikas Mūzikas balvas, Pasaules Mūzikas balvu, “People’s Choice” balvu, divpadsmit “JUNO” balvas, septiņas “MuchMusic” video balvas un ir iekļauti Kanādas “Walk of Fame” (2007).

Ar vairāk nekā 23 mūzikas topu virsotņu iekarojušiem hitiem un faniem visā pasaulē, Nickelback lepojas ar divpadsmit izpārdotām pasaules koncerttūrēm, spēlējot krietni vairāk nekā astoņiem miljoniem traku, pielūdzošu fanu. Nickelback sastāvā ir Čads Krogers (vokāls, ģitāra), Raiens Pīks (ģitāra, bekvokāls), Maiks Krogers (basģitāra) un Daniels Adērs (bungas, bekvokāls).

2018. gada 25. maijā Tallinas Dziesmu Svētku estrādē

Informācija par NICKELBACK:
www.nickelback.com
http://www.facebook.com/Nickelback
http://twitter.com/nickelback
http://Instagram.com/nickelback
http://www.youtube.com/nickelbacktv
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BRAUCIENS NO RĪGAS UZ TALLINU UN ATPAKAĻ - NICKELBACK Pk 25.05.2018 13:00 Akadēmijas laukums 1 14.70
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.70 EUR apmērā (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

Izbraukšana no Rīgas, Akadēmijas laukums 1 - 25. maijā plkst 13:00
Izbraukšana no Tallinas - 26.maijā plkst. 00:30

Brauciena biļete nenodrošina ieeju pasākumā. Biļeti uz koncertu pērciet Te
Norises vieta
Akadēmijas laukums 1 Rīga Latvija
Organizators
RL Entertainment Baltics OÜ
Telliskivi 60 Tallin 10114 Tallin