Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - VIA Plamja / ВИА Пламя

Ot 27.03.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
Ar lielu nožēlu informājam, ka Sergeja Berezina veselības stāvokļa dēļ pasākums VIA Plamja, kas bija paredzēts 27.03.18 19:00 Rīgas Kongresu nams tiek ATCELTS!

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv
Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasēs.

Pieteikumi par naudas saņemšanu tiks apstrādāti rindas kārtībā un tos var iesniegt līdz 10.04.2018. 

Pasākuma organizators un mākslinieki atvainojas par sagādātajām neērtībām!


 
27.martā leģendārais un tautā mīlētais ansamblis VIA«Plamja» ielūdz senus draugus uz sirsnīgu tikšanos Rīgas Kongresu namā. Pavasara pirmajā mēnesī VIA «Plamja» aizdzīs aukstumu un piepildīs pielūdzēju sirdis ar patīkamu un  nostaļģisku siltumu.

«Снег кружиться», «Не надо печалиться», «Идет солдат по городу», «На дальней станции сойду» - dziesmas, kuras pazina, mīlēja un dziedāja visa milzīgā valsts. Šie šlāgeri ir  aktuāli joprojām, tie dzīvo fanu sirdīs, nepārtraukti skan radio un retro diskotēkās. Bet, piekritīsiet, ka daudz patīkamāk ir dzirdēt iemīļotās dziesmas nevis ierakstā, bet gan dzīvajā koncertā un vismaz uz vienu  stundu atgriezties atpakaļ atmiņās par saviem jaunības laikiem!

VIA «Plamja» “aizdegās” no grupas «Samocveti». Vokāli-instumentālais ansamblis tika izveidots 1975 .gadā no tolaik populārā «Samocveti» mūziķiem. Šie mākslinieki joprojām ir kolektīva kodols, ko vada Krievijas Tautas mākslinieks Sergejs Berezins. VIA «Plamja» uzreiz ieņēma svarīgu vietu tā laika estrādē. Tika izlaisti vairāk nekā 25 miljoni skaņuplašu kopiju ar kolektīva dziesmam. Ansamblis ir vairākas reizes pēc kārtas kļuvis par konkursu laureātu un ieguvis dažādas godalgas, tai skaitā ordeni «Par godu un cieņu» un goda nosaukumu «Krievijas estrādes leģendas».

Pagājušā gadsimta estrādes mūzika atšķīras no mūsdienu: tolaik melodiju un dziesmu teksti bija pavisam citādi. Jaunieši un meitenes dziedāja par uzticīgo draudzību, milzīgu mīlestību, dzīvespriecīgu optimismu. Ar īpašu romantiku un liriku izcēlās VIA «Plamja» dziesmas. Iemīļotā  ansambļa koncertā tie, kuru jaunība pagāja 70-80. gados, dosies neaizmirstamā nostaģiskā ceļojumā, atcerēsies pirmo mīlestību, studentu vienības, karstās debates un dziesmas pie ugunskura. Tiem, kuri nav dzīvojis tajā laikā — tā ir unikāla iespēja sajust piesātinātā un neatkārtojamā mūzikas laikmeta gaisotni.

VIA «Plamja» nenoplok, deg spoži, un, kā pirms daudziem gadiem, turpina dāvāt saviem skatītājiem tikšanās prieku ar  viņu mīļākajām dziesmām. Katra grupas uzstāšanās ir rūpīgs režisora darbs, kurā viņš  izmanto  unikālu pieeju koncerta scenārijam. Tā ir spilgta muzikālā darbība, kas ar pirmajiem akordiem aizskar klausītāju sirdis, piepilda ar siltumu un liek aizmirst visu ļauno. Uz šadiem koncertiem ir jānākt kopā ar ģimeni, lai sirsnigā kompanijā visi dziedātu kopā ar muzikantiem vienotā korī.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - VIA Plamja / ВИА Пламя Ot 27.03.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams
Der zināt

Vietas balkona 1. un 2.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
VK events agency, SIA
Ilūkstes 109/3-12 LV-1082 Rīga