Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - VASARAS PRIEDĪTE

Ce 30.05.2019 15:00
12.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Informējam, ka koncerti 'VASARAS PRIEDĪTE', kas tika paredzēti 30.05.2019. plkst. 15:00 un plkst. 18:00, Rīgas Kongresu namā  - TIEK ATCELTI!
 
Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA “Biļešu Serviss” tirdzniecības tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
 
Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 13.06.2019.
 
Pasākuma organizators un SIA BIĻEŠU SERVISS atvainojas par sagādātajām neērtībām!

 
 
Turpinot ilgus gadus loloto tradīciju, beidzoties mācībām pirms vasaras brīvlaika ikvienam skolas vecuma bērnam jāapmeklē visstilīgākā mācību gada beigu balle - “Vasaras priedīte”, kas notiks 30. maijā plkst. 15.00 Rīgas Kongresu namā. Sagaidot vasaru katrs ballītes dalībnieks saņems dāvanā pa saldējumam, īpašu koncertu visiem ballītes viesiem ir sarūpējuši Markus Riva, Aija Andrejeva, KATŌ un Ozols ar savām labākajām dziesmām. Pēc koncerta - jautras dejas. Pasākuma ilgums - 2 stundas.
 
“Visiem kas nāks uz priedīti pirmo reizi un arī tiem, ar ko kopā ballējāmies Ziemassvētku priedītēs, atgādinu - šis pasākums ir paredzēts skolas vecuma bērniem līdz 14 gadu vecumam. Ja esat vecāki - rēķinieties - ieeja pasākumā tikai ar bērniem!” stāsta Markus Riva.
 
“Kārtīgā ballītē jābūt hiphopam un vissvarīgākais ir stils,” ir pārliecināts “Vasaras priedītes" dalībnieks Ozols: “Izlēkāsimies kārtīgi, lai atceramies šo ballīti visu vasaru!”
 
“Ja esat skolā labi mācījušies, esat pelnījuši ballīti, kurā bērni ir galvenie! Es koncertā plānoju kopā ar jums nodziedāt savas populārākās dziesmas un būs arī kaut kas pavisam jauns,” saka Aija Andrejeva.
 
“Tieši “Vasaras priedītes” apmeklētāji būs pirmie visā pasaulē, kas dzirdēs manu jauno dziesmu,” sajūsmināta ir jaunā dziedātāja KATŌ, kuras otrais singls “Ko mani putni ēd” pirmo reizi skanēs 30. maijā Rīgas Kongresu namā.
 
Biļetes uz “Vasaras priedīti” būs pieejamas no 7. maija plkst. 18.00 “Biļešu Serviss” kasēs visā Latvijā. Līdz 15. maijam biļetes būs pieejamas par īpašu cenu - 15 eiro, pēc tam biļešu cena būs 18 eiro, tuvojoties pasākumam biļešu cena vēl pieaugs. Pasākuma ilgums - 2 stundas, katram apmeklētājam dāvanā saldējums. Pilna pasākuma programma un sīkāka informācija www.priedites.lv

Vairāk informācijas: http://priedites.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Atmaksa ATCELTS - VASARAS PRIEDĪTE AtmaksaAtmaksaATCELTS - VASARAS PRIEDĪTE Rīgas Kongresu nams, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Atmaksa ATCELTS - VASARAS PRIEDĪTE AtmaksaAtmaksaATCELTS - VASARAS PRIEDĪTE Rīgas Kongresu nams, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot