Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Grupas 'GORKY PARK' līderis Aleksejs Belovs

Se 23.11.2019 22:00
Concert Hall Godvil
Infomējam, ka sakarā izmaiņām tūres grafikā Grupas 'GORKY PARK' līdera Alekseja Belova koncerts, kurš tika paredzēts 23.11.19 22:00 Concert Hall Godvil ir ATCELTS!
A.Belovs kā īpašais viesis piedalīsies Olgas Kormuhinas koncertā 25.11.

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lvAizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 29.11.2019.!

Pasākuma organizators un SIA BIĻEŠU SERVISS atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 
 
Grupas “GORKY PARK” līderis Aleksejs Belovs
 
Aleksejs Belovs – pasaulslavenās grupas “Park Gorkogo” līderis, jau sen iemantojis slavu ne tikai kā virtuozs ģitārists, bet arī kā daudzu kompozīciju autors, kuras kļuvušas par pasaules hītiem, tādas kā Moscow calling, Tell me why, Bang un citas ... pēdējo 20 gadu laikā Aleksejs Belovs ne tikai veiksmīgi attīsta solo karjeru, bet arī raksta mūziku kino, ne tikai Krievijas, kā arī teātrim. Belovs – pastāvīgs lielu muzikālo projektu un festivālu dalībnieks valstī un ārzemēs.  Publika ar nemainīgu sajūsmu pieņem viņa daiļradi, vai tie ir pasaulslaveni hiti vai pilnīgi jaunas dziesmas. Augsts profesionālisms, muzikālās domāšanas un mākslinieka izpildījuma oriģinalitāte, pāri malām plūstoša enerģija  izraisa ne tikai publikas, bet arī visprasīgāko kritiķu kā apbrīnu, tā arī visdziļāko cieņu.
 
23. novembrī koncertu klubā Godvil skatītājus gaida neaizmirstam vakars. Skanēs visspilgtākie grupas “Park Gorkogo” hīti, labākās Alekseja Belova dziesmas. Muzikanti ar savu meistarību un spēcīgo enerģētiku neatstās vienaldzīgu zāli, programma būs piesātināta, daudzveidīga un dinamiska. Gaidām jūs Mūzikas un Hītu svētkos!
 
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Grupas 'GORKY PARK' līderis Aleksejs Belovs Se 23.11.2019 22:00 Concert Hall Godvil
Der zināt
 
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Concert Hall Godvil
Brīvības gatve 214b Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 LV-1006 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt London Elektricity - History of Hospital London Elektricity - History of Hospital - Concert Hall Godvil, Latvija 15.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Restlinga varoņi / Heroes Of Wrestling Restlinga varoņi / Heroes Of Wrestling Concert Hall Godvil, Latvija 20.00 - 400.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!