logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

ATCELTS - DIAMANTE. UK/EU DREAM TOUR '22

Ce 26.05.2022 20:00
Klubs Melnā Piektdiena
 
Sakarā ar loģistikas plānu maiņu, Diamante diemžēl nākas ATCELT vairākus pašreizējās turnejas koncertus, tai skaitā 26.maijā Rīgā, Melnajā Piektdienā paredzēto. Vienlaikus ceram, ka laika gaitā izdosies vienoties par jauna koncerta iespējām.
 
Biļešu īpašniekiem nauda tiks atmaksāta automātiski uz pirkuma laikā izmantoto bankas kontu 10 dienu laikā.
 
Atvainojamies par iespējamām neērtībām
 
Cieņā,
L Tips Agency, SIA
 

 
Maijā Rīgu satricinās ekstravagantā rokdīva Diamante.
 
26. maijā Rīgas klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies ekstravagantā mūsdienu smagā un alternatīva roka dīva Diamante. Šis būs mūziķes pirmais koncerts Latvijā un norisināsies “UK / Europe Dream” turnejas ietvaros.
 
Biļetes visā “Biļešu Serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā, sākot no 19. novembra plkst. 11.00.
 
Ar mirdzoši safīrzilajām matu šķipsnām, fenomenālo balsi, topmodeles ieturēto vēsumu un spēcīgu tekstuālo vēstījumu amerikāņu sirēna Diamante iededz mūsdienu alternatīvā un smagā roka ugunskurā jaunu (un spilgti zilu) liesmu.
 
Piedzimusi Bostonā, bet uzaugusi Losandželosā Diamante kopš 7 gadu vecuma aizrāvās ar Dž.K. Roulingas un Stīvena Kinga daiļradi, kas pamudināja meiteni pievērsties dzejai, īsstāstiem un uz aktīvu darbību skolas teātrī.
Padsmitnieces gados viņa jau “asināja zobus”, uzstājoties Sanseta bulvāra klubos.

Par savām autoritātēm Diamante sauc Pinku, Avrilu Lavinju un “Guns N' Roses”, taču nevar apgalvot, ka viņai piemīt rokzvaigznēm raksturīgā teiksme pēc ārišķīgām pārmērībām. Tā vietā viņa katru iespējamu brīdi veltīja sev vien raksturīga “smagā roka ar mūsdienīgu alternatīvā roka piešprici” skanējuma izstrādei un slīpēšanai.
 
Tāda uzcītība atmaksājās: vispirms 2015. gada aprīlī iznāk singli Good Bye un Bite Your Kiss, un drīz vien ierakstu kompānija “Better Noise Music” parakstīja līgumu ar jauno censoni. Piesaistot titulēto producentu Hovardu Bensonu (“My Chemical Romance”, “Motörhead”, “P.O.D.”, “Three Days Grace”, “Apocalyptica”, Kellija Klārksone u.c.), top debijas albums “Coming In Hot”, kas klajā nāk 2018.gadā. Haunted, Coming In Hot, Had Enough, Bulletproof ir pamanāmākās albuma kompozīcijas.

Tai pat gadā iznāk Dimante un “Bad Wolves” kopdarbs Hear Me Now, kas iegūst Nr. 1 roka radiostaciju topā un ko YouTube vietnē vien noskatījušies vairāk nekā 70 miljonus reižu!
 
Turpmākos 3 gadus Dimante pavada aktīvā koncertdarbībā, tai skaitā uzstājoties pirms tādām mūsdienu alternatīvā roka smagsvariem kā “Three Days Grace”, “Breaking Benjamin”, “Chevelle”,“Shinedown” u.c.
 
Savukārt šī gada 7.maijā tiek izdots jauns pilnapjoma albums “American Dream”, kurā Dimante atkal sadarbojas ar Hovardu Bensonu, turklāt piesaista arī “Three Days Grace” bundzinieku Nīlu Sandersonu. Šoreiz māksliniece pilnībā kontrolē katru albuma tapšanas šķautni, taču neaizmirst paslavēt abus producentus, kuri palīdzējuši “atdzīvināt manus stāstus un mudināja mani pieņemt savu ievainojamību".

Klausītāju vērtējumam tiek nodota virkne hitu: Obvious (divās versijās), American Dream, Ghost Myself, I Love Myself for Hating You, kā arī Diamante un “Breaking Benjamin” kopdarbs – “Goo Goo Dools” hita Iris kaverversija.
 
Un klausītāju atsaucība neliek vilties: “Roks JOPROJĀM ir dzīvs, dāmas un kungi! Ar šo albumu, kas atgādina “Halestorm”, “The Pretty Reckless” un virkni citu Dimante iesviež roku jums tieši sejā! Esam tik laimīgi, ka šādas grupas uztur roku pie dzīvība šajā muzikāli sausajā periodā. Malači, ka izdevāt šīs dziesmas!”
 
 
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - DIAMANTE. UK/EU DREAM TOUR '22 Ce 26.05.2022 20:00 Klubs Melnā Piektdiena
Pasākums ATCELTS - DIAMANTE. UK/EU DREAM TOUR '22
Datums / Laiks Ce 26.05.2022 20:00
Norises vieta Klubs Melnā Piektdiena
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu    
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 
VIP Diamond Package biļete neietver koncerta apmeklējumu. Ieejas biļete koncerta apmeklējumam jāiegādājas atsevišķi!
The Diamond Package:
- Diamante sniegs īpašu divu dziesmu minikoncertu akustiskā variantā laikā starp mēģinājumu un durvju vēršanu pārējiem apmeklētājiem;
- turnejas plakāts;
- tikšanās ar mākslinieci un autogrāfu sesija pēc koncerta.
 
Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Klubs Melnā Piektdiena
Brīvības 193C Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103193014
Pasākums ATCELTS - DIAMANTE. UK/EU DREAM TOUR '22
Datums / Laiks Ce 26.05.2022 20:00
Norises vieta Klubs Melnā Piektdiena
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Tarja. Christmas Together 2022 Tarja. Christmas Together 2022 Hanzas Perons, Latvija 29.00 - 69.00
Pirkt Apocalyptica & Epica. The Epic Apocalypse Tour 2023 PopulārsPopulārsApocalyptica & Epica. The Epic Apocalypse Tour 2023 Arēna Rīga, Latvija 40.20 - 60.20
Pirkt The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.) The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra (Pārcelts no 10.10.2021. un 07.10.2022.) Arēna Rīga, Latvija 30.20 - 70.20
Pirkt Maneskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23 (Pārcelts no 14.03.2022) PopulārsPopulārsManeskin - Loud Kids Tour Gets Louder 22-23 (Pārcelts no 14.03.2022) Arēna Rīga, Latvija 52.20 - 62.20
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot