logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Rīgas Modes un Laika Suns ANGĀRĀ

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ir n[L]ovembris, pulkstens rāda deviņi vakarā un Tu brauc cauri tumšām Rīgas ielām – ko Tu klausies?
 
10. novembrī ANGĀRĀ pievienojies uz vēl pēdējo, kopīgo nakts braucienu pirms ziemas. Pie stūres pilsētas naktsdzīves vēstneši – Laika Suns un Rīgas Modes
 
Ietekmējoties no pilsētas naktsdzīves ritmiem un ainām, grupa “Laika Suns” spēlē popdziesmas ar skaļu roka enerģiju. Grupa pazīstama ar dziesmām “Pavasari”, “Atceries Rīgu vasaras naktīs” un citām radio un ballītēs dzirdētām dziesmām. Ansamblis šogad svinēja sava pirmā ieraksta "Nakts karalis" 10 gadu jubileju. Grupas muziķi zināmi arī kā Mofo, The Sound Poets, Tesa un citu ansambļu dalībnieki.
 
Rīgas Modes ir sešu cilvēku kolektīvs ar skatu uz labākām lietām. Viņi vēlas apliecināt to, ka popmūzika nav tikai "netīrs" vārds. Grupas jaunākais albums  “Patiesie Nodomi” ir saņēmis Zelta Mikrofonu kā Labākais gada ieraksts, bet savos koncertos Modes apvieno popmūzikas glamūrīgumu ar rokenrola enerģiju. Ir divu veidu cilvēki – tādi, kuri apstājas pie dzeltenās gaismas un tādi, kuri spiež pedāli grīdā. Rīgas Modes ir mūzika tiem, kas ir jauni vai jūtas jauni sirdī.
 
Maršruta grafiks –
Plkst. 20.00 Rīgas Modes
Plkst. 21.00 DJ Linda Samsonova
Plkst. 22.00 Laika Suns
Plkst. 23.00 DJ Linda Samsonova
Pirmās 100 biļetes – 12 EUR
101+ biļete – 15 EUR
 
Atceries Rīgu vasaras naktīs, izskaties kaifīgi un dejo vienatnē, labi?

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot