Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

R&B Blues Festival

Se 15.06.2019 17:00 - Sv 16.06.2019 00:30
Ropažu estrāde
20.00 - 30.00
"Latvian Blues Band” jaunāko disku varēs saņemt sākot no 18.decembra, uzrādot iegādāto VIP sēdvietas biļeti. Par CD diska saņemšanas vietu, tiks paziņots 18.decembrī.

15.jūnijā, Ropažu parka estrādē, jau trešo gadu pēc kārtas, norisināsies Latvijā vienīgais, grandiozais un vērienīgais blūza mūzikas festivāls “R&B Blues Festival 2019”!

Grandiozais “R&B Blues Festival" norisināsies jau trešo reizi, un tas ir vienīgais šāda veida festivāls Latvijā. Arī šogad tas notiks Ropažu parka estrādē, gleznainā vietā, kura ir šādas mūzikas baudīšanai vispiemērotākā - personīga un intīma gaisotne.

Festivāla organizatori ir pazīstamās mūzikas grupas "Latvian Blues Band", kas 2020. gadā svinēs 20 gadu jubileju, dalībnieki Jānis Bukovskis un Rolands Saulietis. Mūziķi regulāri piedalās starptautiskos mūzikas festivālos visā pasaulē, kur iepazīst pašlaik kvalitatīvākos, oriģinālākos un interesantākos māksliniekus un, protams, labākos aicina piedalīties festivālā. “R&B Blues Festival" ar katru gadu kļūst vērienīgāks, tajā piedalās arvien vairāk starptautiski pazīstami r&b, soul un blūza mūzikas mākslinieki, kā arī jaunas, mazāk pazīstamas, šo mūzikas žanru pērles.

Pēc publikas pieprasījuma, pēc galvenās koncerta daļas estrādē, līdz pat pulksten 5:00 rītā, 400 m2 lielā blūza teltī, norisināsies pasākuma afterparty, kurā uzstāsies blūza mūzikas grupa.

Biļetes iepriekšpārdošanā 20.00 EUR, pasākuma dienā dārgāk. VIP sēdvietas cena 30.00 EUR + dāvanā "Latvian Blues Band” jaunākais disks ‘’Live at the Riga city festival’’ ar mūziķu autogrāfiem. Biļetes var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs!

Festivāla laikā būs iespēja nobaudīt ļoti garšīgus un daudzveidīgus ēdienus, kā arī dažāda veida Latvijā ražotas alus šķirnes.

Uz tikšanos 15.jūnijā Ropažu parka estrādē, grandiozajā un vienīgajā blūza festivālā “R&B Blues Festival 2019”!

Ieeja no 16:00


Kā jau katru gadu,festivāla rīkotāji ir padomājuši arī par jauno blūza paaudzi.
Bērniem līdz sešpadsmit gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja bez maksas.

Šogad pasākumā gaidāmi daudzi pārsteigumi. Galveno festivāla mūziķu vārdi vēl netiek atklāti, tādēļ aicinām Jūs sekot informācijai.

Vairāk informācijas: http://rbbluesfestival.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
R&B Blues Festival Se 15.06.2019 17:00 Ropažu estrāde 20.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
No 17.12 līdz 30.12 ievadi kodu blues30 un saņem 30% atlaidi VIP biļešu iegāde

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu (līdz 16 gadu vecumam ieeja tikai vecāku pavadībā )
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 16 gadu vecumam tikai vecāku pavadībā
Pasākuma ilgums: ~7h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: 1. un 2. grupas invalīdiem ieeja bez maksas

VIP biļetes cenā ietilpst VIP sēdvieta + "Latvian Blues Band” jaunākais disks ‘’Live at the Riga city festival’’ ar mūziķu autogrāfiem.
"Latvian Blues Band” jaunāko disku varēs saņemt sākot no 18.decembra, uzrādot iegādāto VIP sēdvietas biļeti. Par CD diska saņemšanas vietu, tiks paziņots 18.decembrī.
Norises vieta
Ropaži Ropažu nov. Latvija
Organizators
Rolands Saulietis
Maskavas iela 88-31 LV-1003 Rīga