logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Performance of Carmen the italian theater Balletto di Milano

Se 24.09.2022 19:00
Vidzemes koncertzāle Cēsis
20.00 - 65.00
Itālijas valsts teātris “Balletto di Milano” ar izrādi “KARMENA” tikai 24. septembrī Vidzemes koncertzālē “CĒSIS”, sākums plkst. 19.00.

Ne bez pamata “Balletto di Milano” tiek uzskatīts par vienu no prestižākajiem Itālijas teātriem, kas uzstājas uz pasaules mēroga skatuvēm Lielbritānijā, Īrijā, Šveicē, Spānijā un Vācijā. 2017. gadā “Balletto di Milano” teātra trupa ieguva “Balvu par izciliem sasniegumiem” – “Oskaru” itāliešu dejas pasaulē. Trupa darbojas MIBACT – Itālijas kultūras mantojuma, kultūras aktivitāšu un tūrisma ministrijas – paspārnē.

Balets “Karmena” teātra “Balletto di Milano” interpretācijā – tā ir ekskluzīva neoklasiska versija, kas atzīta par vienu no spilgtākajiem teātra priekšnesumiem. Skatītāji neviļus kļūst par drāmas dalībniekiem, kas tiek izspēlēta ar asuma, kvēles un neizbēgamības izjūtu. Karmena ir skaista un netradicionāla, kaislīga un iekārojama un met izaicinājumu ikvienam, kas vēlas viņu iekarot.

Balets “Karmena” – tā ir apbrīnojama jūtu kvintesence, kas izpaužas Prosper Mérimée noveles saturā, apbur ar aizraujošo horeogrāfiju no slavenās habanēras līdz kaislīgam padedē, kā arī ietver daudzas ansambļa dejas, kas tiek izdejotas Žorža Bizē burvīgās mūzikas pavadībā. Par augstās mākslas jaunradi liecinās arī skaistie tērpi, ko itāļu dizainers Federiko Veratti radījis speciāli Itālijas teātra “Balletto di Milano” trupas māksliniekiem.

Milānas nacionālā teātra vēsture – tie ir 30 radoša darba gadi un veiksmīgas uzstāšanās gan Itālijā, gan uz labākajām pasaules skatuvēm. Teātra repertuārs ir ļoti daudzveidīgs – no klasikas un jaunām zināmu literāro darbu versijām līdz mūsdienīgiem iestudējumiem. Visi “Balletto di Milano” mākslinieki ir labāko baleta skolu un akadēmiju absolventi, “Teatro alla Scala” horeogrāfijas skolas absolventi.

“Balletto di Milano” trupu kopš 1998. gada vada slavenais horeogrāfs Carlo Pesta – Itālijas Republikas ordeņa kavalieris. Carlo Pesta dejas mākslu apguva “Teatro alla Scala” skolā Milānā, bet viņa pedagogu vidū bija Māris Liepa. Trupas repertuārs ir ekskluzīvs, un vadošie pasaules horeogrāfi to ir veidojuši speciāli teātrim “Balletto di Milano”.
Balets “Karmena” divos cēlienos un četrās ainās.

Oriģinālā horeogrāfija: Agnese Omodei Salè un Federico Veratti.
Izrādes režisors: Marco Pesta
Kostīmu mākslinieks: Federico Veratti
2 cēlieni pa 40 minūtēm
Pārtraukums: 30 min.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Performance of Carmen the italian theater Balletto di Milano Se 24.09.2022 19:00 Vidzemes koncertzāle Cēsis 20.00 - 65.00
Pasākums Performance of Carmen the italian theater Balletto di Milano
Datums / Laiks Se 24.09.2022 19:00
Norises vieta Vidzemes koncertzāle Cēsis
Cena 20.00 - 65.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
MB Big Show Europe
Laisves avenue 60, 05120 Vilnius Luthuania
Vien. Reģ. Nr.: 305939600
Pasākums Performance of Carmen the italian theater Balletto di Milano
Datums / Laiks Se 24.09.2022 19:00
Norises vieta Vidzemes koncertzāle Cēsis
Cena 20.00 - 65.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot