Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Nu tad skūpsti, skūpsti mani! M. Kalmikovas un I. Hohlovkina vieskoncerts / Ну целуй меня, целуй! Гастроли М. Калмыковой и И. Хохловкина

Pk 25.05.2018 19:00
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Izpilda:

Marina Kalmikova (klasiskā ģitāra un vokāls)

Igors Hohlovkina (aktieris)

Marinas Kalmikovas mūzika

16+

Mīlas lirika  - tā ir pasaules poēzijas virsotne. Rīdziniekiem jau zināmo Marinas Kalmikovas un Igora Hohlovkina jaunajā programmā iekļauti mīlestības un erotikas dzejoļi, kuru autori ir pasaules slavu ieguvuši dzjenieki: Aleksandrs Bloks, Sergejs Jesēņins, Vladimirs Nabokovs, Marina Cvetajeva, Boriss Pasternaks, Nikojas Gumiļovs, Ivans Buņins, Igors Severjaņins, Konstantīns Baļmonts, Artūrs Rembo, Pols Verlēns, Šarls Bodlērs, Pjērs- Fransuā Lasners, Federiko Garsija Lorka, Huans Ramons Himenes, Rainers Marija Rilke, Viliams Šekspīrs, Džordžs Gordons Bairons,  Endrjū, Mārvels…

Marina Kalmikova izpilda dziesmas oriģinālvalodā, saglabājot tiešu fonētisko skanējumu: Bairons – angļu valodā, Himenes – spāņu, Verlēns – franču valodā...Tekstu harmoniska savienošana ar mūziku, ļauj neierasti spēji sajust skaistumu un dziļumu izpildītajās kompozīcijās.

“Tādu klusumu, tādu cieņpilnu ieklausīšanos, tādu  pateicīgu un cēlsirdīgu “zāles eho” reti var sastapt pašās prestižākajos klasiskās mūzikas koncertos. Jo tiešām bija ko klausīties. Vienīgā koncerta daļa ilga gandrīz divas stundas. Gandrīz nepārtrauktas, virtuozas ģitāras spēles, kas bija emocionāla un iedvesmojoša, kā arī savdabīga dziedājuma un izteiksmīga dzejas lasījuma laiks.”(Starptautiskais Maskavas festivāls “Mākslas novembris”( "Арт-Ноябрь"))

“Pēc vakariem, kurus rīko Igors un Marina, tu izjūti milzīgu pateicību māksliniekiem. Marinas dziedājums un Igora dzejas lasījums, dažādu valodu sajaukums – angļu un krievu, franču, vācu un spāļu… Krievu sudraba laikmets un Šekspīrs, Lorka, Bodlērs…sievišķā balss un vīrišķā kaisle…Daudzvalodība piešķir tam vispasaules elpu. Visu pasauli ir pārņēmusi mīlestība!..”(Žurnāls “Partner”)

“Ak, dvēseles stīgas, profesionāļa rokas skartas, skan dievīgi! “Dievīgi”  - visticamāk ir  pareizais vārds, lai aprakstītu  iespaidu, kādu radījuši šī uzveduma mākslinieki.

Grūti atrast vārdus, kas spētu precīzi raksturot to, ko var redzēt un dzirdēt šī dueta izpildījumā. Šis pāris ir apveltīts ar neparastu skatuvisko šarmu un talantu. Tā pat kā Cvetajevai  -“kā ūdens šļakatas no strūklakas, kā dzirksteles no raķetes” - apmēram tādu iespaidu atstāj Marinas Kalmikovas - aktrises, dziedātājas, ģitāristes un komponistes vienā personā, un Igora Hohlovkina – labāko Maskavas Dailes teātra tradīciju aktiera uzstāšanās. (Laikraksts “Russkoe pole”(«Русское поле»))

Vairāk informācijas: http://www.trd.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Nu tad skūpsti, skūpsti mani! M. Kalmikovas un I. Hohlovkina vieskoncerts / Ну целуй меня, целуй! Гастроли М. Калмыковой и И. Хохловкина Pk 25.05.2018 19:00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris
Der zināt

Norises vieta
Organizators