logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

NENSI. Jubilejas koncerts / НЭНСИ. Юбилейный концерт

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
GRUPAS JUBILEJA NENSI!!!

NENSI, viena no pēdējo desmitgažu slavenākajām un populārākajām grupām, ar lepnumu paziņo par savu grandiozo jubilejas koncertu. Šis neaizmirstamais vakars solās kļūt par gada notikumu visiem grupas faniem un labas mūzikas cienītājiem.
 
NENSI ir slaveni ar dinamiskiem, bet vienlaikus liriskiem priekšnesumiem, neatkārtojamu stilu un eksplozīvu enerģiju. Viņu melodiskās un valdzinošās dziesmas, kas mijas ar solistu dvēseliskajām balsīm, ir iekarojušas miljoniem fanu sirdis visā pasaulē. Harizmātisko vokālistu Anatolija Bondarenko un Andreja Kostenko, kā arī izcilo mūziķu vadībā NANCY sola ne tikai prezentēt savus galvenos hitus "Дым сигарет с ментолом", "Девушка мечты", "Отель", Туман-туман", "Светик мой, Светлана", "Чёрный кадиллак", bet arī pārsteigt klausītājus ar jaunām dziesmām, kas kļūs par neaizmirstamiem nākotnes hitiem.

NENSI koncerts solās būt īsta Menthol ekstravagance. Skatuves inscenējums ietvers neticamus gaismas efektus, lielformāta videoinstalācijas un citus iespaidīgus elementus, radot atmosfēru, kas ļaus pilnībā iegremdēties mūzikas un emociju pasaulē. Grupa NENSI ir pārliecināta, ka ikviens skatītājs jutīsies kā šo muzikālo svētku dalībnieks, baudot spilgtās skaņas un dravu, kas piepildīs koncertzāles telpu.

Koncerta organizatori aicina visus NENSI fanus un dzīvās mūzikas cienītājus nepalaist garām iespēju piedalīties šajā unikālajā muzikālajā notikumā. Biļetes jau ir pārdošanā.
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot