Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Ziemassvētku eglīte Jūrmalā BALTAIS LĀCIS SUPERZVAIGZNE / Рождественская елка в Юрмале БЕЛЫЙ МЕДВЕДЬ СУПЕРЗВЕЗДА

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
BALTAIS LĀCIS SUPERZVAIGZNE
Ziemassvētku eglīte Jūrmalā
 
Svētdien, 22. decembrī
Viesnīca LIELUPE HOTEL BY SEMARAH, zāle JURMALA HALL
Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
 
Šogad pirmo reizi 22. decembrī, viesnīcas LIELUPE HOTEL BY SEMARAH lielajā zālē JURMALA HALL notiks Ziemassvētku eglīšu pasākumi bērniem.
 
Producentu centrs IMPRESA, sadarbībā ar profesionālo teātri TEĀTRIS UN ES, sagatavojuši aizraujošu jaungada uzvedumu jaunajiem skatītājiem, kur galvenais varonis – Baltais Lācis – Superzvaigzne.

Atjautīgais un draudzīgais Lācis dzīvo Tālajos Ziemeļos un draudzējas ar kustīgo un jautro Pingvīnu. Kopā draugi ar interesi iepazīst pasauli un vizinās pa jūru uz ledus gabaliem.
 
Negaidīti Lācis saņem vēstuli no Salatēta, kurš grasās to apciemot un atvest dāvanas. Lācis aktīvi sāk gatavoties svētkiem un Salatēta sagaidīšanai… Tikai nezina, ko vajadzētu darīt. Viņam palīgā no Āfrikas atbrauc draugs – atjautīgais un viltīgais Krokodils. Bet mūsu trim jautrajiem varoņiem netikt galā bez mazajiem skatītājiem.
 
Varoņi aktīvi sarunājas ar bērniem, palīdzot viņiem interaktīvi iekļauties uzvedumā un palīdzēt Baltajam Lācim pareizi nosvinēt svētkus. Kad parādās Salatētis, jautrība rit pilnā sparā!
 
Multimediālais ekrāns un dekorācijas, saistoša mūzika, aizraujošs sižets, un, protams, talantīgu aktieru spēle neatstās vienaldzīgus ne tikai mazos skatītājus, bet arī pieaugušos!
 
Pēc izrādes – interaktīva programma bērniem: spēles, dejas, fotosesija ar Salatēti un jaungada dāvana ar rotaļlietu Lācis-Superzvaigzne.
 
Pasākums noritēs mūsdienīgā plašā zālē ar skatuvi, skaņu un mūzikas aparatūru, lielu ekrānu, kurā pirms svētku sākuma bērni varēs skatīties iemīļotās multiplikācijas filmas.
 
Pasākuma norises dienā visai ģimenei tiek dota brīnišķīga iespēja ne tikai apmeklēt Ziemassvētku eglīti, bet arī atpūsties Jūrmalā: ieelpot svaigu gaisu, apmeklēt SPA salonu, mājīgu kafejnīcu un restorānu. Bērniem viesnīcā darbojas ultramoderns bērnu aktīvo spēļu klubs.
 
Atnāciet, būs jautri!
 
Pasākuma ilgums – 1 stunda 20 minūtes.
Ieeja pasākumā 30 min. pirms sākuma.
Pasākuma organizators – Producentu centrs IMPRESA
Iestudējuma režisors Armands Ekštets (TEĀTRIS UN ES)
*Bērniem līdz 3 gadu vecumam – bez maksas,
bez atsevišķas vietas zālē
*Papildus dāvanas (saldumi+mīksta rotaļlieta) cena - 7 eiro
 
BIĻETES LŪDZAM SAGLABĀT LĪDZ IZRĀDES BEIGĀM, LAI SAŅEMTU DĀVANU
 
11:00 (krievu val.)
14:00 (latviešu val.)
17:00 (krievu val.)
Ieteicams auditorijai 0+
Tālrunis Rīgā: +371 29423822 (Viber, WhatsApp)
Elektroniskais pasts pasūtījumiem: riga@rigaclub.lv
Biļetes var iegādāties „Biļešu serviss” kasēs
 

Vairāk informācijas: http://www.rigaclub.lv

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot