logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Meklēt kartē
Izvēlēties periodu

Mint Circus Sunset Boat Party

Pk 26.08.2022 21:00
Atpūtas kuģītis Vecrīga
35.00 - 750.00
“Mint Circus” ir Latvijas vadošā dzīvīgu, seksīgu un izsmalcinātu VIP stila ballīšu un saviesīgu pasākumu producentu kompānija.
 
“Mint Circus” pasākums ir ļoti profesionāli organizēts piedzīvojums, kas tiek rīkots iedvesmojošā un elegantā vidē, kurā ir ekskluzīvi, nelielai auditorijai radīti profesionālu dīdžeju un mūziķu priekšnesumi.
 
Līdz ar eksotisku ēdienu un augstākās kvalitātes alkoholisko dzērienu piedāvājumu “Mint Circus” pasākums ir neaizmirstama iespēja Latvijas skaistākajiem un iedvesmotākajiem cilvēkiem satikties un svinēt dzīvi.
 
Mint Circus Sunset Boat Party īpašie viesi: dziedātājs Patriks Peterson un DJ Gustavito

Patriks Peterson savu pirmo oriģināldziesmu sarakstīja 16 gadu vecumā. Nedaudz vēlāk – 2018. un 2019. gadā – viņš pirmo reizi prezentēja savu mūziku plašākai publikai mūzikas un mākslas festivālā “Bildes”. 2020. gada nogalē viņš laida klajā dziesmu “Parā’ man”, ko kopā ar mūziķiem Oskaru Deigeli un Kasparu Ansonu sarakstīja mūzikas rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 6. sesijas laikā. Singls iekļuva vairāku Latvijas radio Top 5. 2021. gada decembrī Patriks izdeva savu otro singlu "Can't Get You Outta My Head” un ar to startēja arī dziesmu autoru un izpildītāju konkursā “Supernova”, kas ir Latvijas oficiālā atlase dalībai Eirovīzijas dziesmu konkursā.

DJ Gustavito ir vairāk nekā 20 gadus ilga pieredze naktsklubu un izklaides industrijā. Viņš ir uzstājies Baltijas valstīs, Krievijā, Taizemē, Spānijā, Somijā, Francijā, Lielbritānijā, Maltā, Norvēģijā, Vācijā un vēl vismaz 40 štatos ASV. Dīdžejs uzstājies kopā ar tādiem pasaulslaveniem māksliniekiem kā, piemēram, Nelly Skrillex, Xzibit, EVE, Ja Rule, Fatman Scoop, LMF AO, Sak Noel un daudziem citiem.
Deviņus gadus bijis pastāvīgais dīdžejs klubā “Nautilus”
15 gadus bijis pastāvīgais dīdžejs klubā “Coyote Fly”
10 gadus bijis ētera personība radio “Capital FM”
Šobrīd ir radio balss un dīdžejs “European Hit Radio”
 

Kas ir iekļauts biļetes cenā?
Viesi var iegādāties divu veidu “Mint Circus” biļetes. “General Admission” biļete ietver piekļuvi privātajai jahtai (izņemot VIP istabu), sagaidīšanas dzērienu, iespēju fotografēties piestātnē uz sarkanā paklāja pirms izbraukšanas, kanapē uzkodu izlasi, kā arī reklamētā dīdžeja un mūziķa uzstāšanos. Papildu dzērienus būs iespējams iegādāties jebkurā maksas bārā uz jahtas. VIP biļete ietver privātu un apsargātu piekļuvi jahtas VIP atpūtas telpai (piemērota līdz 8 viesiem), “Gray Goose” bottle service un prioritāru iekāpšanu/izkāpšanu.

Kur sākas un beidzas kruīzs?
Viesi iekāps un izkāps mūsu Vecrīgas privātajā piestātnē, kas atrodas 11. novembra krastmalā, starp Akmens un Vanšu tiltiem (blakus Akmens tiltam, pretī Doma laukumam, Piestātne Nr.2).

Vai kruīzs notiks arī lietus laikā?
Jā, mūsu privātajā jahtā ir pietiekami daudz iekštelpu izklaides vietu, kas lieliski izmantojamas arī sliktos laikapstākļos.

Kāds ir dreskods?
Viesiem ir jāģērbjas izsmalcināti seksīgā stilā, kas demonstrē labu gaumi un nav aizskarošs. Mēs neielaižam džinsos vai šortos tērpušos viesus. “Mint Circus” patur tiesības atteikt iekāpšanu jebkurai personai/-ām neatbilstoša apģērba dēļ.

Vai uz jahtas ir labierīcības?
Jā, mūsu privātajā jahtā ir modernas un tīras labierīcības.

Kas man jāņem līdzi?
Visiem viesiem līdzi jāņem elektroniskā biļete un personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju. Vēsākos vakaros iesakām padomāt arī par to, lai līdzi būtu jaka. Lūdzam ņemt vērā, ka uz jahtas nav virsdrēbju nodošanai paredzēta garderobe.

Vai ir iespējams pasākumā piedalīties arī personai ratiņkrēslā?
Jā, mūsu jahtas pirmais (iekštelpu) līmenis ir pieejams arī personai ratiņkrēslā. Tostarp arī VIP atpūtas telpa.

Vai uz klāja būs apsardze?
Jā, mēs nodrošinām apsardzi pasākuma laikā.

Kurp dosimies kruīza laikā, ko būs iespējams redzēt?
“Mint Circus” ir saulrieta ceļojums, kā laikā pa Daugavu dosimies gar Rīgas apskates objektiem. Pēc saules rietēšanas dosimies kruīzā pa Rīgas jūras līci, tādējādi sniedzot viesiem iespēju apskatīt Rīgas naksnīgo panorāmu un Rīgas ostu.

Kā es varu būt pārliecināts, ka varēšu labi redzēt priekšnesumus?
“Mint Circus” pasākumi ir ekskluzīvi un organizēti tā, lai gan dīdžeju, gan mūziķu priekšnesumi būtu ērti redzami un dzirdami.

Vai dīdžeji un mūziķi uzstāsies kopā vai atsevišķos priekšnesumos?
Mūsu dīdžeji un mūziķi uzstājas atsevišķi katrs uz savas skatuves. Ir ieplānots pietiekami daudz laika, lai dotos no vienas skatuves uz otru, nepalaižot garām nevienu no priekšnesumiem.

Kā varu sazināties jautājumu gadījumā?
Lai aprunātos ar “Mint Circus”, esat laipni aicināts sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi: info@mintcircus.net. Garantējam atbildi 24 stundu laikā.
 

Pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, apmeklētāji apliecina, ka ir informēti un nav iebildumu, ka tiek fotografēti, filmēti un iekļauti pasākuma atskata vizuālajos materiālos.

Vairāk informācijas: http://www.mintcircus.net

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Mint Circus Sunset Boat Party Pk 26.08.2022 21:00 Atpūtas kuģītis Vecrīga 35.00 - 750.00
Pasākums Mint Circus Sunset Boat Party
Datums / Laiks Pk 26.08.2022 21:00
Norises vieta Atpūtas kuģītis Vecrīga
Cena 35.00 - 750.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
 
“General Admission” biļete ietver piekļuvi privātajai jahtai (izņemot VIP istabu), sagaidīšanas dzērienu, iespēju fotografēties piestātnē uz sarkanā paklāja pirms izbraukšanas, kanapē uzkodu izlasi, kā arī reklamētā dīdžeja un mūziķa uzstāšanos. Papildu dzērienus būs iespējams iegādāties jebkurā maksas bārā uz jahtas. VIP biļete ietver privātu un apsargātu piekļuvi jahtas VIP atpūtas telpai (piemērota līdz 8 viesiem), “Gray Goose” bottle service un prioritāru iekāpšanu/izkāpšanu.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Atpūtas kuģītis 'Vecrīga'
11. novembra krastmala Rīga Latvija
Organizators
MINT ENTERTAINMENT GROUP, SIA
Dzirnavu iela 119 - 10, LV-1050, Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203323316
Pasākums Mint Circus Sunset Boat Party
Datums / Laiks Pk 26.08.2022 21:00
Norises vieta Atpūtas kuģītis Vecrīga
Cena 35.00 - 750.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot