logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Mīlestības minifestivāls: The Sound Poets un Chris Noah

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Mīlestības minifestivāls: The Sound Poets un Chris Noah

Datums, kas neprasa iemeslu, un mūziķi, kas neprasa komentārus.

14. februārī ANGĀRS x Tu jau zini kur ielūdz svinēt dzīvi, skatuvi un vienam otru jaudīgākajā mīlestības minifestivālā pilsētas vēsturē.

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur MINIFESTIVĀLS? Jauna koncepta notikums – vakars bez robežām un vasara ziemā. Pasākumos savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas it kā rīts nekad nepienāktu turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP

Chris Noah

The Sound Poets

DJ (TBA)

MAP

ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ

Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES

30 EUR iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs

VAIRĀK

CHRIS NOAH savā mūzikā veiksmīgi apvieno indie mūzikas elementus un mūsdienu popmūziku.  Mūziķa autentiskais balss tembrs un spēja rakstīt oriģinālas un atmiņā paliekošas melodijas izpelnījušās ne vienu vien atzinību. 2016. gadā Chris Noah otrais singli “You”  kļuva par Latvijā vienu no spēlētākajām dziesmām 2016. gadā un 2017. gadā ieguva AKKA/LAA Autortiesību Bezgalības balvu. Tam sekoja mini-albums jeb EP “What About Tomorrow?”, kas tika nominēts labākajai debijai Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2018”. Savukārt 2018. gadā sadarbībā ar producentu Kristoferu Harisu ierakstītais trīs dziesmu ieraksts “River”, “Fall Through” un “Inside Out” populārākajās straumēšanas vietnēs ir klausīts vairāk nekā 1 900 000 reižu. 2020. gadā mūziķis izdeva mini albumu “Distance”, kas tika izdots Sony Baltics paspārnē un tika nominēts Latvijas Mūzikas Gada Balvai kā labākais popmūzikas ieraksts. 2022. gadā mūziķis parakstījis ierakstu līgumu ar Sony Finland un pirmais, kopā izdotais, mini albums “Red Light” tika nominēts Latvijas ierakstu gada balvai kā gada pop-albums. Singls no šī paša EP - “Sunboy, ieguva nomināciju “Gada dziesma”. Mūziķa debija singls latviešu valodā “Cik Tālu Vēl?” 6 nedēļas pēc kārtas ierindojās Latvijas radio topa pirmajā vietā, kā arī divas nedēļas sasniedza muzikālās bankas līdera pozīciju. Chris Noah ir uzstājies ne vien pašmāju festivālos Positivus, Summer Sound, Bauskas Tas Te,  bet arī Reeperbahn festivālā Hamburgā, Tallinas Mūzikas nedēļas ietvaros, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā The Naked and Famous, Tom Odell un LP.

THE SOUND POETS jau kopš 2011. gada meklē ceļu pie arvien jauniem klausītājiem, melodiskā un vienkāršā valodā runājot par cilvēka emocionālo pasauli. Grupas pirmais oficiālais koncerts notika tā paša gada decembrī Zirgu ielas koncertzālē, bet divus gadus vēlāk debijas albums "Tavs Stāsts" Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā "Zelta mikrofons" saņēma balvu kā labākais pop-rock albums. Grupā spēlē Jānis Aišpurs (balss, ģitāra, taustiņinstrumenti), Normunds Lukša (ģitāra), Undīne Balode (čells, taustiņinstrumenti, piebalss), Pēteris Lunde (sitaminstrumenti, piebalss) un Kārlis Josts (basģitāra, ģitāras, piebalss). The Sound Poets savā mūzikā apvieno akustiskā skanējuma trauslumu un kosmisku plašumu, un tieši koncertos klausītājiem ir ļauts to izbaudīt visspilgtāk. Grupa ir izdevusi piecus studijas albumus, kas visi saņēmuši atzinīgu novērtējumu gan no kritiķiem, gan no grupas mūzikas mīļotājiem.

 

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot