logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.)

Ot 15.06.2021 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
45.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021
15.06.2021 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde

 
Ievērojamā britu mūziķa Maikla Kivanukas koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē notiks 15.06.2021. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un biļešu maiņa nav nepieciešama! Nepieciešamības gadījumā lūdzam vērsties pie pasākuma organizatora: tickets@8dw.lt / www.facebook.com/8daysaweekagency

Aģentūra “8 Days A Week” oficiāli nākusi klajā ar paziņojumu, ka ievērojamais britu mūziķis Maikls Kivanuka viesosies Latvijā 2021.gada vasarā. Ar savu pavadošo sastāvu un sirdi kustinošām dziesmām mūziķis uzstāsies tam īpaši piemērotā vietā - Siguldas pilsdrupu estrādē. Šķiet, tas būs patiesi maģisks notikums.
 
Sākotnēji koncerts bija paredzēts 21.06.2020, tomēr Covid-19 dēļ Maikls Kivanuka bija spiests pārcelt vairāk nekā četrdesmit tūres koncertu. Ņemot vērā, ka visa pasaule vēlas redzēt “Mercury” un “Brit Awards” balvu nominantu savām acīm, šis nav bijis vieglākais no uzdevumiem. Aģentūrai “8 Days A Week” ir izdevies panākt vienošanos ar britu mūziķa Maikla Kivanukas komandu par koncerta pārcelšanu. Pandēmijas un publisko pasākumu aizlieguma regulas dēļ Maikla Kivanukas koncerts tika pārcelts uz 2021. gada 15. Jūniju. Iegādātās biļetes uz Maikla Kivanukas koncertu ir derīgas uz jaunu norises datumu, un to īpašniekiem nav nepieciešams tās apmainīt.
 
Par Maiklu Kivanuku
Maikls Kivanuka spēj radīt tikai patīkamas emocijas. Viņa atgriešanos Latvijā gaida ikviens, kas ir izbaudījis viņa koncertu “Positivus” festivālā. Ugandas bēgļa bērns ir patiesi izcils mākslinieks, kurš nebaidās dziedāt par neērtām tēmām. Šim koncertam ir īpaša nozīme "Black Lives Matter" kustības kontekstā. Savās dziesmās Maikls bieži skar rasu nevienlīdzībai veltīto notiekošo cīņu. Kivanuka izmanto radošo mūzikas valodu, lai paustu savu viedokli un izteiktu savu nostāju. Viņa dziesmas ir personisks veltījums afroamerikāņu kultūrai.
 
Savas darbības pirmsākumos Maikls piedalījās citu mūziķu projektos un ierakstos, un nekad nav pat sapņojis par solo karjeru. Vēl pirms sava debijas albuma iznākšanas viņš dalīja skatuvi ar pašu Adeli. Popmūzikas superzvaigzne izvēlējās viņu par iesildītāju savai vērienīgajai koncerttūrei. Kritiķu atzinību viņš izpelnījās 2012. gadā ar debijas albumu “Home Again”. Otrais albums “Love & Hate” ir ievērojami vairojis Kivanukas atpazīstamību un popularitāti, nodrošinot stabilu vietu slavas virsotnē.
 
Pasaulei kļuva skaidrs - ir piedzimis ģitāras virtuozs, kura dzidrais radošums organiski savijas ar viņa maigo garu un sulīgo balsi. Viņa uzstāšanās festivālos nākušas apbrīnot pat lielās mūzikas zvaigznes. Bet viņš nekad nav centies nevienam kaut ko pierādīt.
 
Klasiskais blūzs un džezs - tieši pagātnes varoņi ir viņa lielākie iedvesmas avoti. Varbūt tieši tāpēc viņa ieraksti un uzstāšanās rada iespaidu, ka ir iespējams ceļot laikā. Džimijs Hendrikss, Bils Viters, Otiss Redings, Bobs Dilans un Džils Skots Herons ir mainījuši viņa dzīvi un atstājuši uz viņu neizdzēšamu iespaidu. Pats Kivanuka bieži tiek salīdzināts ar viņiem.
 
Siguldas pilsdrupu estrādē Maikls prezentēs savu albumu "Kiwanuka". Tas tika nosaukts mākslinieka uzvārdā, lai īpaši uzsvērtu viņa identitāti. Daudzas ietekmīgas publikācijas un mūzikas kritiķi šo ierakstu uzskata par gada svarīgāko albumu. “The Guardian” albumu nosauca par "vienu no desmitgades nozīmīgākajiem", un žurnāls “Rolling Stone” ierosina noteikti noklausīties to no sākuma līdz beigām. Drosmīgs, ļoti melodisks, muzikāli piesātināts un izaicinošs ieraksts. Maikls Kivanuka nebaidās parādīt savu patieso seju - viņš ir introverts, nedzenas pēc modes, naudas un slavas.
 
Maikla Kivanukas koncerta maģija:

https://youtu.be/ianBdZbU_jk  
 
www.michaelkiwanuka.com
www.instagram.com/michaelkiwanuka
www.youtube.com/MichaelKiwanukaVEVO
www.facebook.com/MichaelKiwanuka

Vairāk informācijas: http://www.8dw.lt

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Ot 15.06.2021 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde 45.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.50 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma, personām, kas jaunākas par 18 gadiem, ieeja tikai vecāku pavadībā
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Siguldas pilsdrupu estrāde
Pils iela 18 Sigulda Latvija
Organizators
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 305527276
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Palladium Rīga, Latvija 43.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour (Pārcelts no 08.07.2020.) Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour (Pārcelts no 08.07.2020.) Hanzas Perons, Latvija 40.50
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!