logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Metallica & Symphony by Scream Inc

Ot 23.04.2024 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja

Unikālais šovs beidzot ieradīsies Liepājā!

2024. gada 23. aprīlī, Liepājas koncertzālē LIELAIS DZINTARS - Metallica & Symphony SCREAM INC.

Mēs aicinām jūs uz unikālu notikumu, kurā jūs varēsiet dzirdēt leģendārās grupas Metallica dziesmas, pavadoši simfoniskajam orķestrim. Klasika un modernitāte saplūdīs vienā un parādīsies skatītājiem visā savā izcilajā skaistumā. Un simfoniskās mūzikas un smagā roka unikālā kombinācija sniegs šai izrādei patiešām mistisku nokrāsu un neordināru atmosfēru.

Tā ir unikāla iespēja vēlreiz dzirdēt Metallica pārsteidzošos hitus, tāpat kā viņu slavenajā S&M koncertā. 1999. gadā tika izdots slavenais šīs legendas darbs - dubultais koncerta albums ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Panākumi bija pārliecinoši. Un droši var teikt, ka gaidāmais koncerts arī nevienu neatstās vienaldzīgu!

Protams, Metallica neprasa nekādu īpašu iepazīstinājumu. Šodien viņi jau ir īsta legenda, pazīstama un mīlēta miljoniem cilvēku visā pasaulē. Vairāk nekā 30 gadus viņu mūzika ir satricinājusi daudzu fanu prātus. Katrs roka mīļotājs ciena viņu ikonisko 1991. gada albumu "Black Album". Grupa iekļuva Rock and Roll Slavas zālē, saņēma vairākas prestižas balvas un dalījās skatuves ar lielāko daļu žanra gigantu. Viņi demonstrēja neaprakstāmu enerģiju koncertos un izpildīja augstākajā līmenī visur - pat Ziemeļu polā un Antarktīdā!

SCREAM INC. ir īsts grupas sekotājs, kas ir guvis panākumus un cieņu gan Metallica fanu, gan roka fanu vidū kopumā. Grupa izpildīs simfoniskas versijas no dziesmām, kas iemūžinātas 1999. gada S&M albumā. SCREAM INC. ir pazīstams kā viena no labākajām Metallica tribūtbandom pasaulē. Kopš 2008. gada kolektīvs ir pastāvējis un ir devies uz vairāk nekā 1000 izpārdotiem koncertiem valstīs, piemēram, Vācijā, Austrijā, Čehijā, Igaunijā, Grieķijā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Polijā un Ukrainā.

Nav šaubu, ka mūziķu profesionālisms, neaptveramā enerģija un mīlestība pret Metallica mantojumu ļaus viņiem izpildīt šo koncertu augstākajā līmenī, ar nerealitātes entuziasmu un dedzību. Šiem puišiem ir pietiekami daudz degvielas un akumulatora enerģijas, varat būt droši! Jūs šo šovu atcerēsieties uz visiem laikiem!

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Metallica & Symphony by Scream Inc Ot 23.04.2024 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja 26.82 - 75.08
Pasākums Metallica & Symphony by Scream Inc
Datums / Laiks Ot 23.04.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 26.82 - 75.08
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 7,26% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lielais Dzintars, Liepāja
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
V.J.D. SIA
Rietumkrasta 4-21, Liepāja, LV-3416, Liepāja,
Vien. Reģ. Nr.: 42103064173
Pasākums Metallica & Symphony by Scream Inc
Datums / Laiks Ot 23.04.2024 19:00
Norises vieta Lielais Dzintars, Liepāja
Cena 26.82 - 75.08
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Aerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs PopulārsPopulārsAerosmith & Bon Jovi Roka Leģendu Tribute Šovs Lielais Dzintars, Liepāja
Pirkt Tango In The Shadows (Argentīna) Tango In The Shadows (Argentīna) Lielais Dzintars, Liepāja
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot