Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.2020.)

Se 19.06.2021 20:00
Arēna Rīga
59.52 - 433.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
Informējam, ka pasākums Leģendāras grupas KINO koncerts, kas bija paredzēts 11.11.2020. Arēnā Rīga tiek PĀRCELTS uz 19.06.2021.
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.

Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz smart@smartevents.lv , pievienojot pamatojošu dokumentu.
 

 
Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā
 
Par grupas koncertu
Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.
 
Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2020. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.
 
Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.
 
Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.
 
 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”
 
Visiem mūsu faniem gan Latvijā, gan Eiropā mēs izsludinām koncertu 11. novembrī Rīgā. Gaidīsim Jūs novembrī, Arēnā Rīga! ”.
 
•    UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Kaļiņingradas apgabala, Somijas, Ukrainas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams, neliels cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.
•    Protams, koncerta reklāmas kampaņa primāri tiks uzsākta Latvijā, taču pēc kāda laika tā tiks izvērsta arī citās eirozonas valstīs.
 
SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.

Vairāk informācijas: http://www.smartevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.2020.) Se 19.06.2021 20:00 Arēna Rīga 59.52 - 433.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
No 13.07.2020. līdz 11.11.2020. visiem MAXIMA Paldies kartes īpašniekiem, ievadot kodu PALDIES15 tiek piemērota  atlaide 15% biļešu kategorijām no 42.00eur – 108.00 eur.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja:  līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
SMART EVENTS SIA
SMART EVENTS SIA
Pulkveža Brieža 8-25 LV-1010 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203224537
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt HOLIDAY FEST OPEN AIR RIGA (Pārcelts no 08.08.2020.) HOLIDAY FEST OPEN AIR RIGA (Pārcelts no 08.08.2020.) Nacionālais stadions Daugava, Latvija 27.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!