logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21., 11.12.21. un 11.06.22.)

Se 10.09.2022 20:00
Arēna Rīga
71.18 - 433.20
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas

Draugi! Atgādinām, ka šis pirmais koncerts 30 gadu laikā ir vienīgais Eiropā, un, tā kā uz to tiek pirktas biļetes ne tikai no Baltijas, bet arī no Polijas, Čehijas, Vācijas, Anglijas, Skandināvijas, Izraēlas un pat ASV, visiem biļešu var nepietikt, tādēļ iesakām biļešu iegādi neatlikt uz augustu vai septembri! Labo vietu skaits un izvēle nepārtraukti samazinās. Gaidām jūs leģendārās grupas KINO koncertā, kas veltīts Viktora Coja 60. jubilejai!

Arēna Rīga, 10.septembris - Tev jābūt šajā vēsturiskajā koncertā!!!

________________
Cienījamie skatītāji!
 
Rakstām Jums ar jaunākajām ziņām par grupas Kino koncertu. Pasākuma organizatori informē, ka koncerts tiek pārcelts uz 2022.gada 10. septembri. Pasākuma norises laiks un vieta nav mainīti.
 
Visas iepriekš iegādātās biļetes derīgas jaunajā datumā.
 
Šeit norādīti visi iemesli, kāpēc organizatori pieņēmuši šādu lēmumu:
1.    Karš Ukrainā. Ukraiņi uz koncertu iegādājušies aptuveni 400 biļetes un visticamāk viņiem jūnijā nebūs iespēja atbraukt uz Rīgu.
2.    Kravu pārvadājumu aizliegums Eiropā no Krievijas un Baltkrievijas (lai atvestu nepieciešamo tehniku koncerta norisei).
3.    Arēna Rīgā piedāvājusi 2 datumus, uz kuriem pārcelt koncertu, bet organizatori lēmuši par labu agrākajam (10. septembrī), domājot, ka vēlāk rudenī Latvijā varētu būt Covid-19 izplatības ierobežojumi un pulcēšanās aizliegumi.
4.    Organizatoru mērķis – noticis koncerts, ne nebeidzami pārcelti datumi, tāpēc izvēlēts 10. septembris – sestdiena, lai ikvienam koncerta apmeklētajam būtu ērti uz to nokļūt.
Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas un nav nepieciešams tās mainīt. Kā Jūs zināt, grupas Kino koncerts Rīgā ir vienīgais Eiropas Savienībā.  
Leģendāras grupas KINO koncerts Rīgā
 
Par grupas koncertu
Šis ir bezprecedenta notikums - grupa KINO nav muzicējusi 30 gadus! Programmas pamatā ir Viktora Coja īstā balss, kas digitalizēta no oriģinālajiem grupas KINO daudzkanālu ierakstiem. Grupas sastāvā ir divi dažādu gadu oriģinālie basģitāristi Aleksandrs Titovs un Igors Tihomirovs, kā arī nemainīgais ģitārists Jurijs Kasparjans. Koncertā piedalās arī bundzinieks, taustiņinstrumentālists un ritma ģitārists. Viens no šova radītājiem un producentiem ir Viktora dēls - Aleksandrs Cojs.
 
Projekta ideja - parādīt, kāda var būt grupas KINO uzstāšanās 2022. gadā, ar labu mūsdienīgu skaņu un skatuves māksliniecisko risinājumu (iestudējumu). Lielākā daļa no repertuāra tiks izpildīta ļoti pietuvināta oriģinālam, taču neizpaliks improvizācijas un jauni izteiksmes līdzekļi. Tihomirovs un Titovs būs atbildīgi katrs par savu radošās darbības periodu, atbilstoši - vēlo un agro. Daļu dziesmu izpildīs visi seši dalībnieki kopā.
 
Divu stundu koncertā tiks izmantotas speciāli veidotas video instalācijas - gandrīz pilnmetrāžas filma, kurā iekļauta grafika, animācija, jauni video un arhīvu materiāli. Video, gaisma un mūzika tiks sinhronizēti pilnvērtīgā mūsdienu multimediju koncertuzvedumā. Viktora Coja zīmējumi, grupas KINO vāku ģeometriskā abstrakcija, kino hronika, nelieli dokumentālā kino fragmenti, animēti grupas dalībnieki - tās ir tikai dažas no tēmām, kas veidos uzveduma vizuālo daļu. Video veido kompānija Firecat Films.
 
Šis koncerts būs vienlīdz interesants tiem, kuriem bija paveicies vērot grupu KINO dzīvajā izpildījumā, un, protams, arī tiem, kuri par to pat nesapņoja. Papildus balsij no oriģinālajām lentēm tiks izmantotas īstas taustiņinstrumentu partijas, kuras ne vienmēr ir labi saklausāmas albumos. "Koncertā izmantojam arī visus retos audio ierakstus un mūzikas uzmetumus, kas tika atrasti programmas sagatavošanas laikā," sacīja Aleksandrs Cojs.
 
 “Mēs esam pateicīgi par Jūsu mīlestību pret grupas KINO mūziku”
 
•    UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka Eiropas Savienības teritorijā koncerts notiks tikai Rīgā, pastāv potenciāli liela interese un biļešu pieprasījums ne tikai Latvijas, bet arī Igaunijas, Lietuvas, Kaļiņingradas apgabala, Somijas, Ukrainas, Polijas, Čehijas, Vācijas, Francijas, Spānijas un citu Eiropas Savienības valstu skatītājiem, kā arī, ņemot vērā, ka nākotnē, iespējams, neliels cenu pieaugums - iesakām Latvijas auditorijai neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi.
•    Protams, koncerta reklāmas kampaņa primāri tiks uzsākta Latvijā, taču pēc kāda laika tā tiks izvērsta arī citās eirozonas valstīs.
 
SMART EVENTS - koncerta organizators Rīgā.
 

Vairāk informācijas: http://www.smartevents.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21., 11.12.21. un 11.06.22.) Se 10.09.2022 20:00 Arēna Rīga 71.18 - 433.20
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
* Katrai biļetei tiek piemērota SIA "Arēna Rīga" servisa maksa 1.20 Eur apmērā.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja:  līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
SMART EVENTS SIA
SMART EVENTS SIA
Pulkveža Brieža 8-25 LV-1010 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203224537