logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень

Pk 09.06.2023 19:00
Daugavpils Kultūras pils

Pasākums L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень, kas bija paredzēts 09. jūnijā, Daugavpils Kultūras pilī un 10. Jūnijā Lielajā Dzintarā, Liepājā, no organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ tiek atcelts.

Naudu par iegādātajām biļetēm var saņemt aizpildot naudas atgriešanas aktu līdz 2023. gada 15. augustam šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund


 
Saistībā ar to, ka vel tiek precizētas detaļas, pagaidām, naudas atgriešanas vietā, par iegādātajām biļetēm uz L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень, varam Jums piedāvāt iespēju apmainīt biļetes uz koncertu, kurā uzstāsies viens no spožākajiem vijoles karaļiem Ara Malikian 26.augustā Dzintaru koncertzālē.
 
Biļetes būs iespējams samainīt pret dārgākas kategorijas biļetēm.
 
 
Pieteikumus, pievienojot biļetes, jāsūta uz aeuropa.riga@mail.ru līdz 10.07.23.
 
Atvainojamies par sagādātajām neertībām, papildus informācija sekos drīzumā.
 
 
 
 
Tikai šodien visām biļetēm piemērota 30% atlaide!
 

KF TAUTAS MĀKSLINIEKS DMITRIJS NAZAROVS UN KRIEVIJAS NOPELNIEM BAGĀTĀ MĀKSLINIECE OLGA VASIĻJEVA JAUNĀ IESTUDĒJUMĀ  „L’amour-mur”

Еiropas tūre 2023

Vēl nesen Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva bija Čehova v.n. Maskavas Mākslas teātra aktieri.  Tagad viņi kopā iznāks uz skatuves pirmajā Eiropas tūrē pēc aizbraukšanas no Krievijas – tas būs iestudējums par mīlestību un dzīvi, par šodienu un rītdienu ar nosaukumu „L'amour-mur.

           Dmitrijs Nazarovs ir viens no  mūsdienu iecienītākajiem padomju un krievu teātra un kinoaktieriem, TV raidījumu vadītājs. Krievijas Federācijas Tautas  mākslinieks. Aktieris trīs reizes ir nominēts Nacionālajai teātra prēmijai „Zelta maska”. Viņa filmogrāfijā ir vairāk nekā četrdesmit kinofilmas un televīzijas seriāli, ieskaitot seriālu „Virtuve”, kurš ir viens no vispopulārākajiem ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs. Šajā seriālā aktieris nospēlēja galveno šefpavāra Barinova lomu. Prēmijas “Kristāla Turandota” laureāts par labāko vīriešu lomu. Savulaik ieņēma oficiālo Krievijas Galvenā Salatēva posteni Veļikij  Ustjugā, vadīja populāro raidījumu  „Kulinārā divkauja” kanālā NTV.

          Uz skatuves viņš spēlēs duetā ar sievu, KF nopelniem bagāto mākslinieci Olgu Vasiļjevu , “traka temperamenta un valdzinājuma aktrisi”, kura arī  ir nospēlējusi desmitiem lomu Čehova v.n. Maskavas Mākslas teātrī, filmējusies filmās “Tobols”,  “Barhanovs un viņa miesassargi”, seriālos “Virtuve” un “Izaicinājums”.  Viņi kopā iznāks pie skatītājiem, lai nospēlētu paši sevi, cilvēkus, kuri nonākuši sarežģītā dzīves situācijā.

„L’amour-mur” – tā  ir  harizmātiskā un maģiski pievilcīgā Dmitrija Nazarova un ar vētrainu enerģiju apveltītās Olgas Vasiļjevas jaunā programma.  Skatītājs  redzēs un dzirdēs Dmitrija Nazarova sacerētos dzejoļus un fabulas, populārus šlāgerus un romances zvaigžņotā pāra izpildījumā  (krievu un franču  valodā), ugunīgas dejas abu mākslinieku izpildījumā un, protams,  humora, ironijas un satīras pilnas pārdomas par mūsu dzīvi. Iestudējums šogad  tika ar ovācijām sagaidīts Izraēlā un Kiprā, un tagad lielās tūres ietvaros dodas pie mums.

Nāciet atbalstīt iemīļotos māksliniekus!

Iestudējums ilgst 90 minūtes.

 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень Pk 09.06.2023 19:00 Daugavpils Kultūras pils
Pasākums L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень
Datums / Laiks Pk 09.06.2023 19:00
Norises vieta Daugavpils Kultūras pils
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Daugavpils Kultūras pils
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
STAGE 99, SIA
Jāņa Čakstes prospekts 2, Ogre, LV-5001, Ogres,
Vien. Reģ. Nr.: 40203419222
Pasākums L'amour-mur vai Ačgārnā lielvalsts | L'amour-мур или Держава набекрень
Datums / Laiks Pk 09.06.2023 19:00
Norises vieta Daugavpils Kultūras pils
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Kyiv Grand Ballet 'Gulbju Ezers' Kyiv Grand Ballet 'Gulbju Ezers' Daugavpils Kultūras pils
Pirkt Hogwart's Holidays ledus šovs JaunsJaunsHogwart's Holidays ledus šovs Daugavpils Kultūras pils
Pirkt Metallica & Symphony by Scream Inc. Metallica & Symphony by Scream Inc. Daugavpils Kultūras pils
Pārdošana apturēta Brāļi Safronovi. Supermaģija / Братья Сафроновы. Супер Магия (Pārcelts no 14.02.2022.,12.06.2022. un 12.06.2023.) ApturētsApturētsBrāļi Safronovi. Supermaģija / Братья Сафроновы. Супер Магия (Pārcelts no 14.02.2022.,12.06.2022. un 12.06.2023.) Daugavpils Kultūras pils
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot