Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Power. Youth. Passion. Rīgas A Cappella festivāls 2019

Se 19.10.2019 19:00
Palladium Rīga
15.00 - 20.00
Power. Youth. Passion. Rīgas A Cappella festivāls 2019

19. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” norisināsies Rīgas A Cappella festivāla lielkoncerts “Power. Youth. Passion.” Ar lielisku mākslinieku dalību un īpaši veidotu programmu, koncerts piedāvās jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā.
 
Septītais Starptautiskais „Rīgas A Cappella festivāls” 2019. gadā norisināsies no 16. līdz 20. oktobrim un piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāls savā programmā izcels a cappella žanra daudzveidību, koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā. „Rīgas A Cappella festivāla” atklāšanas koncertā uzstāsies vokālais ansamblis “Didgori” no Gruzijas, izpildot gruzīnu tradicionālos un garīgos dziedājumus. Festivāla ietvaros norisināsies vairāki “Pop-up A Cappella” koncerti, nelielās koncertvietās tuvinot māksliniekus klausītājiem, radot koncertos īpaši tuvu klātbūtnes un notikuma sajūtu. Ar daudzu mākslinieku dalību koncertzālē “Palladium” norisināsies festivāla lielkoncerts, aicinot visus iedvesmoties jauniem sasniegumiem. Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pasaules slaveni mākslinieki - „The Real Group”, “The Swingles”, “Voces8” u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori. „Rīgas A Cappella festivāls” tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. „Rīgas A Cappella festivāls” veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.
 

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Power. Youth. Passion. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Se 19.10.2019 19:00 Palladium Rīga 15.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
 
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 5 LV-1050 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Didgori. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Didgori. Rīgas A Cappella festivāls 2019 Rīgas Lutera baznīca, Latvija 15.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!