Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tikai sievietēm Women's badroom SuperMartxe

Pk 09.03.2018 21:00 - Se 10.03.2018 06:00
Nakts klubs Coyote Fly
20.00 - 200.00
Mīļās dāmās!

Tieši jums karsts, eksotisks un neaizmirstams šovs no IBIZAS - SuperMartXe ‼️❤️‼️ Šis ir Latvijā vēl nebijis notikums, kura laikā ugunīgie spāņi jums uzburs fantastikas sajūtas, aizvilinās mežonīgā piedzīvojumā un reibinās jūsu prātus ar erotisku un karstu deju šovu!

Jūs būsiet vakara karalienes!
Esam izvēlējušies un atlasījuši labāko no labākā, lai reizi gadā piepildītu jūsu visslēptākās un kaislīgākās fantāzijas! Women's bAdroom nakts ir izveidojusies par lielisku tradīciju, kad netraucēti draudzeņu kompānijā no sirds izbaudīt sieviešu dienai veltīto pasākumu klubā Coyote Fly, jo vīriešiem līdz pat plkst. 01.00 jūsu paradīzē ieeja būs liegta.

Līdz plkst. 01.00 darbosies Private VIP Room, kurā trīs izskatīgi franču dejotāji pikanti izklaidēs un “uzkurinās” VIP Room apmeklētājas! Esam īpaši piedomājuši par VIP zonas ekskluzivitāti, tāpēc vietu skaits ir limitēts, - TIKAI 40 DĀMĀM būs iespēja izbaudīt unikālu šovu, kā arī atpūsties pie galdiņiem, baudot Prosecco!

Nakts īpašais viesis MANUEL MOORE - pasaulē seksīgākais ģitārists!

Ieeja līdz pulksten 01.00 ieeja tikai sievietēm!!!

Vairāk informācijas: http://coyotefly.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Ieeja līdz pulksten 01.00 ieeja tikai sievietēm!!!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 21 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~9h
Ieeja pasākumā: no plkst. 21:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

20 eiro (iekļauta glāze Moët & Chandon šampanieša).

50 eiro VIP biļete (VIP ieeja un garderobe, iekļauta glāze Moët & Chandon šampanieša, kā arī iespēja atpūsties VIP balkonā pie galdiņiem. Līdz plkst. 01.00 darbosies Private VIP Room, kurā trīs izskatīgi franču dejotāji pikanti izklaidēs un “uzkurinās” VIP Room apmeklētājas! Esam īpaši piedomājuši par VIP zonas ekskluzivitāti, tāpēc vietu skaits ir limitēts, - TIKAI 40 DĀMĀM būs iespēja izbaudīt unikālu šovu, kā arī atpūsties pie galdiņiem, baudot neierobežotu daudzumu Prosecco!)

Galdiņa biļete (iekļauts ieeja pasākumā 6 personām, VIP garderobe un VIP ieeja, šampanietis Moët & Chandon 75cl atpūta pie galdiņa VIP zonā no plkst. 21.00 līdz 01.00. ) Galdiņa rezervācija spēkā no plkst. 21.00 līdz plkst. 01.00.

Norises vieta
Tērbatas iela 2 (ieeja no parka puses) Rīga Latvija
Organizators
Event Services SIA
Event Services SIA
Duntes iela 19A Rīga LV1005 Rīga