Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Nakts džeza kruīzs - Denisa Paškeviča kvarteta koncerts

Se 18.08.2018 23:30
Kuģis `Rīgas Pērle`
Lounge FM aicinā uz naksts kruīzu džeza stilā uz RĪGAS PĒRLE klāja

Sakarā ar pilnībā izpārdoto vietu restorānā, kur notiks koncerts, pārdošanā pieejamās ieejas biļetes ar sēdvietu uz klāja. Šo biļešu pircēji varēs klausīties koncerta translāciju uz klāja (ar sēdvietu), vai stāvot kājās klātienē restorānā (bez sēdvietas restorānā).

14. septembrī notiks vēl viens džeza kruīzs ar Denisu Paškeviču un viņa kvartetu. Biļetes uz šo koncertu būs pieejamas sākot ar 20.augustu.

18. augustā uz kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE notiks otrais projekta DŽEZA KRUĪZS vakars-koncerts sadarbībā ar radio Lounge FM (99,5). Tajā piedalīsies populārais Latvijas džeza mūziķis Deniss Paškevičs un mūziķu kvartets Deniss Pashkevich's Hard Bop Legacy (Deniss Pashkevich Quartet). Kvarteta mūziķi ar Denisu Paškeviču priekšgalā ir piedalījušies daudzos džeza festivālos dažādās pasaules valstīs. Deniss organizē džeza koncertus un festivālus Latvijā (f@RigaRoom).

Naksts kruīza koncerta programmā žanrā Hard Bop Legacy – ХХ gadsimta 50. – 60. gadu džezs, kas atšķirībā no citiem džeza stiliem mudina dejot un „svingot” kopā ar šo apburošo mūziku. Pateicoties lieliskā saksofonista Denisa Paškeviša spēlei stils Hard Bop Legacy iegūst pavisam jaunu džeza skanējumu.

18. augustā mēs dosimies aizraujošā ceļojumā džeza pasaulē trīs stundu kruīzā pa Daugavu. Šī mūzika nevienu neatstās vienaldzīgu!

Iekāpšana no 23:15.
Kruīzs no 23:30 līdz 01:30.
Vakara beigas 02:00.

Piestātne atrodas 11. Novembra krastmalā pie Vanšu tilta (Muitas ielas stūris).

Jums būs pieejams restorāns ar lielu ēdienu izvēli un bārs, atklāts klājs ar lielisku skatu uz Vecrīgu uz Daugavas krastiem.

Uz tikšanos nakts kruīzā – koncertā ar Denisa Paškeviča kvartetu uz RĪGAS PĒRLE borta 18. augustā plkst. 23:30. Jūsu līdzdalība palīdzēs radīt džeza kruīzu koncertu rīkošanas tradīciju uz Daugavas! Nākamais koncerts gaidāms jau septembrī.

Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, koncerts notiks kuģa restorānā bez brauciena pa Daugavu.

Papildus informācija www.mixnews.lv, facebook lapā @RigasPerle, @RigaRoom un vietnē www.rigasperle.lv.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Nakts džeza kruīzs - Denisa Paškeviča kvarteta koncerts Se 18.08.2018 23:30 Kuģis `Rīgas Pērle`
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 23:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
11. Novembra Krastmala pie Vanšu tilta Rīga Latvija
Organizators
VKS SHIPMANAGEMENT, SIA
Bauskas iela 33-3 Rīga 1004 Rīga