Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Diskotēka Radio MIX FM Greatest Hits

Se 22.09.2018 19:00
Kuģis `Rīgas Pērle`
Diskotēka MIX FM GREATEST HITS

MIX MEDIA GROUP noslēdz vasaras sezonu ar muzikālo projektu Radio MIX FM 102,7 "Mix On The Water" sestdienas vakaru uz kuģa-restorāna "Rīgas Pērle"!

22. septembrī, mēs noslēgsim vasaras deju sezonu un dosimies 3 stundu kruīzā pa Daugavu, klausoties pēdējā laika pašus aktuālākos un populārākos MIX FM hītus. Iegremdējieties mūzikas pasaulē uz visneparastākās deju grīdas pilsētā - kuģa "Rīgas Pērle" augšējā klāja! Jūs sagaida spēles un konkursi no mūsu dīdžejiem, kā arī izklaides programma no mūsu ielūgtajiem īpašajiem viesiem.

Dejas, neaizmirstams saulriets Daugavā, viegls jūras vējš, kā arī restorāna "Rīgas Pērle" šefpavāru pagatavotie ēdieni un dzērieni - tas viss rada neatkārtojamu un relaksējošu atmosfēru.
Izmantojiet iespēju nosvinēt dzimšanas dienu uz kuģa "Rīgas Pērle", atzīmēt gadadienu vai jebkuru citu Jums svarīgu notikumu.

Ceram, ka jums patika satikties ar mums uz kuģa - restorāna "Rīgas Pērle" sestdienu deju vakaros projekta "Mix On The Water", Radio MIX FM 102,7 ietvaros. Mēs gaidīsim jūs atkal 2019. Gada vasarā, tajā pašā laikā un tajā pašā vietā! 

Bet pagaidam - tiekamies 22. septembrī vasaras deju sezonas noslegumā ar deju programmu "MIX FM GREATEST HITS" un ar koncertu programmu no vakara īpašajiem viesiem.

Iekāpšana no 18.15.
Kruīza sākums 19.00.
Atgriešanās piestātnē 22.00.
Vakara noslēgums 23.00.

Kuģis-restorāns "Rīgas Pērle" vienlaikus var uzņemt līdz pat 150 viesiem. Jūs varat izvēlēties vietas pie galdiņiem restorānā vai uz atklātā klājā. Uz kuģa "Rīgas Pērle" Jums būs pieejami 2 bāri kā arī restorāns ar daudzveidīgu šefpavāra ēdienkarti.

Uzmanību!
Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā (lieli viļņi, stiprs vējš utt.), pasākums notiks, taču kuģis nedosies kruīzā pa Daugavu, tas paliks pietauvots krastā.

Papildus informācija:

Portālā www.MixNews.lv
Facebook @MixMediaGroupLV
Mājas lapā www.RigasPerle.lv
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Diskotēka Radio MIX FM Greatest Hits Se 22.09.2018 19:00 Kuģis `Rīgas Pērle`
Der zināt

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~4h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
11. Novembra Krastmala pie Vanšu tilta Rīga Latvija
Organizators
VKS SHIPMANAGEMENT, SIA
Bauskas iela 33-3 Rīga 1004 Rīga