Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Caribbean Cruise

Pk 17.08.2018 20:00
Kuģis `Rīgas Pērle`
Caribbean Сruise. Cocktails & Music
Stilīgas ballītes ar saulrieta kruīzu piektdienās

    Sākot ar jūliju RĪGAS PĒRLE kļuva ne tikai par iknedēļas deju klubu ar diskotēkām no radiostacijas MIX FM 102,7, bet arī par koncertlaukumu džeza un estrādes mūzikas izpildītājiem, kā arī par Stilīgu piektdienas ballīšu norises vietu. Tas viss notiek vienlaikus ar kruīzu pa Daugavu RĪGAS PĒRLE restorānā un uz klāja.

    17. augustā gaidām Jūs uz Caribbean Cruise. Cоcktails & Music ballīti. Tagad aktīvas atpūtas un kruīzu cienītājus gaida ballītes ar dažāda žanra mūziku - Reggy, Latino, Blues, Rock-n-roll no mūsu dīdžejiem, lieliski kokteiļi un uzkodas šo neaizmirstamo saulrieta kruīzu muzikālajās tonalitātēs.

    Karību salas – tā ir atpūta un izklaides, tā ir dedzīga mūzika, kas nevienu neatstās vienaldzīgu! Šajā vakarā nokļūsim smilšainās pludmalēs zem palmām, iegremdēsimies dedzīgas latīņu mūzikas pasaulē, nogaršosim šī saulainā reģiona kokteiļus.

    Ballītes Dress Code – koši krekliņi, krelles no gliemežvākiem un ziediem, īsi svārciņi, Jūsu smaidi un pozitīvs noskaņojums. Labākos gaida balvas – ielūgumi uz nākamajiem RĪGAS PĒRLE projektiem.

    Jūs varēsiet izvēlēties vietu restorānā vai uz klāja. Uz kuģa bez dedzīgas mūzikas un 3 stundu kruīza pa Daugavu Jūs gaida divi bāri, lieliska virtuve un daudzveidīgi „Karību” kokteiļi.

Iekāpšana sākas 19:15
Kruīzs pa Daugavu no 20:00 līdz 23:00
Vakara beigas 23:00
Uz tikšanos uz RĪGAS PĒRLE borta aizraujošajā Caribbean Cruise 17. augustā.

Tikai 10 eiro par 3 stundu kruīzu ar izklaidējošu programmu!

Uzmanību! Kruīzs var nenotikt nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens. Laika apstākļu dēļ  pasākums var notikt  bez brauciena pa Daugavu.

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Caribbean Cruise Pk 17.08.2018 20:00 Kuģis `Rīgas Pērle`
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
11. Novembra Krastmala pie Vanšu tilta Rīga Latvija
Organizators
VKS SHIPMANAGEMENT, SIA
Bauskas iela 33-3 Rīga 1004 Rīga