Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BMW Community Latvia Party

Pk 20.07.2018 20:00
Kuģis `Rīgas Pērle`
9.00
BMW Community Latvia Party

    BMW – tas nav auto. BMW – tā ir filozofija un unikāla apkārtējās pasaules uztvere. BMW – tā nav tikai pārvietošanās līdzekļa izvēle, tā ir aktīva dzīvesveida un komunikācijas stila izvēle.

    20. jūlijā ballītē BMW Community Latvia Party uz kuģa - restorāna RĪGAS PĒRLE sanāks šo Bavārijas šauro ieliņu un autobāņu monstru īpašnieki, lai komunicētu nepiespiestā gaisotnē domubiedru lokā. Viesus gaida seju seti ar visu laiku un tautu hītiem no mūsu dīdžejiem, lieliskie kokteiļi un uzkodas 3 stundu kruīzā pa Daugavu.

    Marka, kas radīta Bavārija un pastāv jau ilgāk nekā 100 gadus, ir ieguvusi milzīgu cienītāju skaitu arī Latvijā. Viņi bieži sanāk kopā savstarpējai komunikācijai. 20. jūlijā uz kruīza kuģa RĪGAS PĒRLE. Asociācijas BMW Community Latvia organizētāji gaida šajā tikšanās visu BMW modeļu īpašniekus un apsola — garlaicīgi nebūs!

    Uz kuģa bez dedzīgas mūzikas un 3 stundu kruīza jūs gaida divi bāri, lieliska restorāna virtuve un grilbārs uz klāja.

    Jūs varēsiet izvēlēties vietu restorānā, kas vedina uz sarunām, vai uz klāja, kas kļūs par vakara deju grīdu. meitenes, nevelciet apavus uz augstiem papēžiem, ballītes dress-code ir galanti sportisks, tāpat kā pats BMW automašīnu zīmols.
 
    Biļetes „Biļešu serviss” tīkla kasēs, DUS Circle-K vai portālā www.bilesuserviss.lv. Pārdošanā nonāks tikai 150 biļetes. Visaktīvākajiem mēs piedāvāsim iespēju rezervēt galdiņus restorānā (40 vietas) un uz klāja (40 vietas).

    Biļešu iepriekšpārdošanas cena „Biļešu serviss” - 9 eiro (līdz 20.07.). Biļetes cena pasākuma dienā (uz kuģa borta) - 12 eiro.

Iekāpšanas sākums - 19:15
Kruīzs - no 20:00 līdz 23:00
Ballītes beigas - 23:30
 
    Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš u.c.) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, ballīte notiks bez brauciena pa Daugavu.

    Jūsu jautājumus par biļešu iegādi un vietu rezervēšanu atstājiet mūsu facebook lapā @rigasperle vai e-pastā: info@rigasperle.lv (tālr. 22 181 555).

    Tiksimies 20. jūlijā kruīzā pa Daugavu BMW ballītē. Atstājiet šajā dienā savus mīluļus
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BMW Community Latvia Party Pk 20.07.2018 20:00 Kuģis `Rīgas Pērle` 9.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 21 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
11. Novembra Krastmala pie Vanšu tilta Rīga Latvija
Organizators
VKS SHIPMANAGEMENT, SIA
Bauskas iela 33-3 Rīga 1004 Rīga