Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Atcelts - Lounge FM džeza kruīzs Jolanta Gulbe Pashkevich

Se 13.10.2018 20:00
Kuģis `Rīgas Pērle`
Informējam, ka pasākums Lounge FM džeza kruīzs Jolanta Gulbe Pashkevich, kas tika paredzēts 13.10. uz kuģa `Rīgas Pērle` tiek ATCELTS

Lūdzam, vērsties pie pasākuma organizatora, sazinoties pa tālruni +371 22820007 vai rakstot  info@rigasperle.lv

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!


Lounge FM aicinā uz kruīzu ar Jolantu Gulbi-Paškeviču uz RĪGAS PĒRLE klāja

    13.oktobrī uz kuģa-restorāna RĪGAS PĒRLE notiks projekta DŽEZA KRUĪZS vakars-koncerts sadarbībā ar radio Lounge FM (99,5). Tajā piedalīsies populārā Latvijas dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča ar programmu "FLU LOVE".

    Jolanta ir viena no latviešu džeza profesionālās elites ekstravagantākajām dziedātājām ar tembrāli bagātu un spēcīgu balsi. Viņa ir viena no pieprasītākajām bossa nova un portugāļu fadu stila mūzikas izpildītājām visā Baltijā. Jolanta bijusi vairāku Latvijas TV šovu žūrijas locekle un vokālā pedagoģe, kā arī veidojusi starptautiskus mūzikas projektus un ierakstījusi mūzikas albumus ar jazz, soul un world music meistariem no Eiropas, Krievijas un ASV, ar kuriem sadarbība turpinās joprojām.

    "FLU LOVE" programma ir Jolantas būtības atspoguļojums mūzikā un tas ir kā muzikāls ceļojums dažādu tautu kultūru pasaulē. Programma sastāv no dažādu autoru dziesmām, kur lielakā daļa no tām ir sarakstītas 1960.– 70. gadu periodā. Tās ir gan Antonio Carlos Jobim kompozīcijas, gan filmu tituldziesmas, gan igauņu komponista Toomas Rull orģinālkompozīcijas, kur vienai no dziesmām ar nosaukumu «Akvarelis» tekstu latviešu valodā ir uzrakstījusi pati Jolanta. Programmā būs dzirdama arī tāda populāra dziesma, kā "Always on my mind", kuru savā laika ir izpildījis arī Elviss Preslijs. Programmas "Fly Love" dziesmas būs 5 valodās: angļu, portugāļu, itāļu, spāņu un latviešu. Dziesmu aranžijas veidotas latīņu mūzikas un afroamerikāņu džeza tradīcijās.

    Grupas sastāvā muzicē: Jolanta Gulbe-Paškeviča (vokāls), Deniss Pashkevičs (saksofons, flauta), Neff Irizarry (ģitāra), Jānis Rubiks (bass), Jānis Jaunalksnis (sitaminstrumenti).

    13.oktobrī  mēs dosimies aizraujošā ceļojumā Jolantas Gulbes-Paškevičas mūzikas pasaulē trīs stundu kruīzā pa Daugavu. Šī mūzika nevienu neatstās vienaldzīgu!

Iekāpšana no 19:15.
Kruīzs no 20:00 līdz 23:00.
Vakara beigas 23:00.

Piestātne atrodas 11.Novembra krastmalā pie Vanšu tilta (Muitas ielas stūris).

    Jums būs pieejams restorāns ar lielu ēdienu izvēli un bārs, atklāts klājs ar lielisku skatu uz Vecrīgu uz Daugavas krastiem.

    Uzmanību! Nelabvēlīgu laika apstākļu (viļņi, brāzmains vējš) gadījumā, kas neļauj nodrošināt drošības noteikumu ievērošanu uz ūdens, koncerts notiks kuģa restorānā bez brauciena pa Daugavu.

    Uz tikšanos  kruīzā – koncertā ar Jolantu Gulbi-Paškeviču uz RĪGAS PĒRLE borta 13.oktobrī plkst 20:00.

    Nākamā tikšanās ar Jolantu Gulbi-Paškeviču un viņas fadu mūzikas programmu projektā DŽEZA KRUĪZS uz RĪGAS PĒRLE borta plānojas 24.novembrī plkst.19:00.

    Papildu informācija www.mixnews.lv un www.rigasperle.lv, kā arī facebook lapās @RigasPerle un @RigaRoom.

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Atcelts - Lounge FM džeza kruīzs Jolanta Gulbe Pashkevich Se 13.10.2018 20:00 Kuģis `Rīgas Pērle`
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
11. Novembra Krastmala pie Vanšu tilta Rīga Latvija
Organizators
VKS SHIPMANAGEMENT, SIA
Bauskas iela 33-3 Rīga 1004 Rīga
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā