Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aleksejs Skanavi pianists

Se 14.07.2018 19:00
Jūrmalas pilsētas muzejs
14. jūlijā plkst. 19:00 Jūrmalas Pilsētas muzejā tiek rīkots unikāls pasākums – izcilā Krievijas pianista, klasiskās mūzikas maestro Alekseja Skanavi koncertlekcija.

Tās programmā ir iekļauti Krievijas un EirVidopas dižāko komponistu izsmalcinātākie skaņdarbi – Mocarta, Bēthovena, Šūberta, Šopēna, Šūmaņa, Mendelszona, Lista, Godāra salonmūzika, liriskās un virtuozās etīdes. Šīs klasiskās mūzikas «zelta rezerves», kas iedvesmojušas mākslinieku un dzejnieku paaudzes, Alekseja Skanavi atskaņojumā rada īpašu, pacilājošu gaisotni.

Pianista daiļrade sakņojas klaviespēles «vecās skolas» ideālos – ar tai raksturīgo spozmi, skaņas daudzveidību, nevainojamu gaumi un eleganci pianista kontaktā ar auditoriju. Aizrautīgs stāstnieks, mūzikas vēstures korifejs, Aleksejs Skanavi pārsteidz savus klausītājus gan ar enciklopēdiskām zināšanām, gan ar nevainojamu klavierspēles virtuozitāti.    
Tikšanās ar tāda līmeņa mākslinieku Latvijas melomāniem vienmēr ir liels prieks un estētisks baudījums!

Organizatori:
Rotary Astor un mūzikas skola Sarasvati
Uzziņas pa telefonu 29243077 vai
tifaniz@inbox.lv

Aleksejs Skanavi ir koncertējošs pianists, muzikologs, TV un radio ētera personība, klasiskās mūzikas popularizētājs. Klaviespēli apguvis Maskavas Centrālajā mūzikas skolā, pēc tam Maskavas konservatorijā studēja mūzikas teoriju un kompozīciju. Pianista talantu turpināja pilnveidot Vladimira Tropa un G. Dinora vadībā, skolojies arī pie Jūdžina Indžiča, P.Mesnera , V.Derevjanko un citiem. Ar solo un kamerkoncertiem uzstājas Maskavā, daudzās citās Krievijas pilsētās un ārzemēs. No 1997.gada veido un vada radio un TV programmas, kas veltītas klasiskajai mūzikai.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/skanavi

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Aleksejs Skanavi pianists Se 14.07.2018 19:00 Jūrmalas pilsētas muzejs
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Tirgoņu 29 Jūrmala Latvija
Organizators
Indijas klasiskās mūzikas skola Sarasvati, Nodibinājums
SALDUS iela 3-82 Jūrmala LV-2010 Jūrmala