Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

90-to gadu rekonstrukcija 'JAM SESSION 2019'

Se 30.03.2019 19:00
VEF kultūras pils
18.00 - 28.00

90-to gadu rekonstrukcija “JAM SESSION 2019”


2019.gada 30.martā, plkst. 19:00, uz VEF Kultūras pils skatuves notiks Latvijas blūza un roka virtuozu lielkoncerts „JAM SESSION” kura mērķis ir rekonstruēt 90-to gadu Rīgas klubu dzīvās mūzikas gaisotni.

Programmā: gan tādu pasaules leģendārāko izpildītāju kā Eric Clapton, Gary Moore, Dire Straits, Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Doors u.c. skaņdarbi, gan arī oriģinālmūzika.

Ņiprajos deviņdesmitajos dzīvā mūzika skanēja tādos klubos kā “Mad Mix”, “Kabata”, “Pulkvedim neviens neraksta”, “Blūzs”, “Karakums” un “Saksofons” un tajos tika iedibināta tradīcija spēlēt Jam Sessions, kad uz vienas skatuves kopā kāpa dažādu apvienību mūziķi, lai kopīgi improvizētu un izpildītu blūza un roka pasaules hitu kaverversijas. Lai arī neviens no augstākminētajiem klubiem vairs nepastāv, daudzas no tā laika leģendārajām Latvijas dzīvās mūzikas grupām – Hot Dogs, MG band, Fortress, Rebel, B.B.MAX band, Eddie Dove Band, The Blues gang – joprojām muzicē.

30. martā uz VEF Kultūras pils skatuves atkal kāps gandrīz visi 90’to gadu Latvijas spicākie ģitāras virtuozi, lai kopā pagrieztu laiku atpakaļ par 25 gadiem!!! Tā būs unikāla iespēja uz vienas skatuves kopā redzēt nu jau par vecmeistariem uzskatāmos blūza un roka veterānus ’’monstrus’’, radot Jam Session – unikālu un neatkārtojamu muzikālu piedzīvojumu bez mēģinājumiem, bez fonogrammām, bez digitāliem efektiem un datorizētiem remiksiem, tikai ar tīru elektrisko ģitāru skaņu, lampu pastiprinātājiem, dzīvām balsīm un varenu bungu dārdoņu. Viss kā toreiz deviņdesmitajos, kad skanējums bija atkarīgs tikai un vienīgi no virtuoza meistarības, kad mēs tikāmies klubos (nevis skype vai chat room), kad mums nebija smartfonu un Facebook, mēs neceļojām pa pasauli un nebraucām peļņā uz Angliju, toties mums bija neatkārtojama atmosfēra un kopā būšanas prieks.

Tādēļ 30. martā uzvilksim veco džinsu jaku, dosimies uz VEF Kultūras pili, kur izslēgsim savus gadžetus, atcerēsimies klubu „fīlingu”, satiksim savus tā laika draugus personīgi un klātienē, dziedāsim līdzi savas paaudzes hītus un gremdēsimies savās nostaļģiskajās atmiņās.

 

Tiekamies VEF’ā – „ JAM SESSION”!!!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
90-to gadu rekonstrukcija 'JAM SESSION 2019' Se 30.03.2019 19:00 VEF kultūras pils 18.00 - 28.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

 

Norises vieta
Ropažu 2 Rīga Latvija
Organizators
IMPRESARIO, SIA
Brīvības gatve 193A Rīga Rīga