logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vivaldi. Četri Gadalaiki. "CLASSIC ENERGY" orķestris / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY'

Sv 22.05.2022 19:00
Rīgas Doms

Mēs esam pret karu!
Mēs neatbalstām agresiju.
Mēs ievērojam visu jautājumu miermīlīgas risināšanas politiku.
Mūsu mērķis: iepazīstināt mūsu skatītājus ar klasisko un mūsdienu mūziku.

VIVALDI
 
Simfoniskais orķestris „Classic Energy” kamersastāvā izpildīs pasaules klasikas nemirstīgo šedevru — Venēcijas komponista Antonio Vivaldi „Gadalaiki”. Tas ir viens no visslavenākajiem un visietekmīgākajiem skaņdarbiem mūzikas vēsturē, kurš neapšaubāmi ir labi pazīstams ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem. „Gadalaiku” fragmenti ne reizi vien ir izmantoti zināmās operās un baleta uzvedumos, skanējuši filmās un sporta sacensībās, ir kalpojuši par iedvesmas avotu mūsdienu komponistiem.
 
Vēlā baroka ēras muzikālais piemineklis sevī apvieno četrus koncertus stīgu orķestrim un solo vijolei. Visi šie koncerti ir veltīti ne tikai gadalaikiem, bet arī cilvēka dzīves periodiem (bērnībai, jaunībai, briedumam un vecumam) un četriem Itālijas reģioniem — Venēcijai, Neapolei, Romai un Boloņai. Un tie ne tuvu nav visi zemteksti un paralēles, kuras var atrast „Gadalaikos” — ar katru jaunu izpildījumu klausītājam atklājas arī jaunas nozīmes.
 
Leģendārā simfoniju sērija, kas ir sarakstīta gandrīz 300 gadus atpakaļ, ne reizi vien ir daudzu muzikantu mainīta un adaptēta: ir pat metāliskā roka versija ar simtiem rokmūziķu piedalīšanos no visas pasaules. Orķestris „Classic Energy” sniegs tradicionālo koncertu izpildījumu, piedaloties Baltkrievijas orķestra elitei, laureātiem un prestižu starptautisko konkursu laureātiem un dalībniekiem.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Vivaldi. Četri Gadalaiki. "CLASSIC ENERGY" orķestris / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY' Sv 22.05.2022 19:00 Rīgas Doms
Der zināt
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Doms
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
Oh My Dog Sviatlana Daniliuk
Krzyżówki 1/E Varšava 03-191 Varšava
Vien. Reģ. Nr.: 5213823722