logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'CLASSIC ENERGY by Olympia Classic' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY'. Беларусь

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid-19 infekciju.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 

 
Informējam, ka pasākums Vivaldi. Četri Gadalaiki. 'CLASSIC ENERGY by Olympia Classic' Orķestris. Baltkrievija / Вивальди. Времена года. Оркестр 'CLASSIC ENERGY'. Беларусь, kas bija paredzēts 05.12.2021. Rīgas Domā, Rīgā plkst. 19:00 un tika vairākkārt pārcelts, atkārtoti tiek PĀRCELTS UZ 18.02.2022. plkst. 18:30. Pasākuma vieta paliek nemainīga.
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
 
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
 
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
VIVALDI
 
Minskas simfoniskais orķestris „Classic Energy” kamersastāvā izpildīs pasaules klasikas nemirstīgo šedevru — Venēcijas komponista Antonio Vivaldi „Gadalaiki”. Tas ir viens no visslavenākajiem un visietekmīgākajiem skaņdarbiem mūzikas vēsturē, kurš neapšaubāmi ir labi pazīstams ne tikai klasiskās mūzikas cienītājiem. „Gadalaiku” fragmenti ne reizi vien ir izmantoti zināmās operās un baleta uzvedumos, skanējuši filmās un sporta sacensībās, ir kalpojuši par iedvesmas avotu mūsdienu komponistiem.
 
Vēlā baroka ēras muzikālais piemineklis sevī apvieno četrus koncertus stīgu orķestrim un solo vijolei. Visi šie koncerti ir veltīti ne tikai gadalaikiem, bet arī cilvēka dzīves periodiem (bērnībai, jaunībai, briedumam un vecumam) un četriem Itālijas reģioniem — Venēcijai, Neapolei, Romai un Boloņjai. Un tie ne tuvu nav visi zemteksti un paralēles, kuras var atrast „Gadalaikos” — ar katru jaunu izpildījumu klausītājam atklājas arī jaunas nozīmes.
 
Leģendārā simfoniju sērija, kas ir sarakstīta gandrīz 300 gadus atpakaļ, ne reizi vien ir daudzu muzikantu mainīta un adaptēta: ir pat metāliskā roka versija ar simtiem rokmūziķu piedalīšanos no visas pasaules. Orķestris „Classic Energy” sniegs tradicionālo koncertu izpildījumu, piedaloties Baltkrievijas orķestra elitei, laureātiem un prestižu starptautisko konkursu laureātiem un dalībniekiem.
 
Uzstāsies orķestra solisti:
- visjaunākais Baltkrievijas mūsdienu orķestru vijolnieks, televīzijas konkursa „Талент краiны” uzvarētājs, starptautisko konkursu finālists – Nikons Mozols (Никон Мозоль);
- starptautisko konkursu laureāte, Baltkrievijas Republikas speciālo prēmiju ieguvēja, Maskavas „Vivaldi orķestra” soliste – Jekaterina Miščančuka (Екатерина Мищанчук);
- baltkrievu-vācu čellists-virtuozs, Itālijas, Čehijas un Vācijas starptautisko konkursu laureāts – Mikaēls Samsonovs (Микаэл Самсонов).
 
Diriģents – Yuri Karavaev.

Vairāk informācijas: https://www.instagram.com/olympia_classic/

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot