Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

The King´s Singers

Tr 24.10.2018 19:00
Pärnu Kontserdimaja
„Golden World Tour” ietvaros:
„THE KING’S SINGERS”

Patriks Danači (Patrick Dunachie, kontrtenors)
Timotijs Viens-Raits (Timothy Wayne-Wright, kontrtenors)
Džulians Gregorijs (Julian Gregory, tenors)
Kristofers Bruertons (Christopher Bruerton, baritons)
Kristofers Gabitass (Christopher Gabbitas, baritons)
Džonatans Hauards (Jonathan Howard, bass)

Atzīmējot savas pastāvēšanas 50 gadu jubileju, „King’s Singers” ir devušies vispasaules koncerttūrē. Grupu 1968. gadā izveidoja seši jauni mūziķi, kas tikko bija beiguši augstskolu. Pirmajā sastāvā bija divi kontrtenori, viens tenors, divi baritoni un viens bass, un šāda grupas uzbūve ir saglabājusies līdz mūsdienām.

Vokālās grupas „King’s Singers” spilgtākā iezīme ir muzikālā daudzveidība. Dziedātāju britiskais šarms un izcilās muzikālās spējas ir iekarojušas klausītāju sirdis visā pasaulē. Mūziķi ir gaidīti viesi Londonas Karaliskajā Albertholā, Sidnejas operā, Ņujorkas Kārnegiholā un citās pasaules nozīmīgākajās koncertzālēs. Grupa ir bieži redzama arī televīzijā. „King’s Singers” ir ieguvusi daudzas starptautiskās godalgas, tai skaitā „Grammy” balvu (divas reizes), „Emmy” balvu un noturīgu vietu žurnāla „Gramophone” sastādītajā slavenību sarakstā.

Grupa atskaņo Sera Džons Tavenera (Sir John Tavener), Toru Takemicu (Toru Takemitsu), Džona Ratera (John Rutter), Lučano Berio (Luciano Berio), Niko Mjūlija (Nico Muhly), Ģērģa Ligeti (György Ligeti), Ērika Veitekera (Eric Whitacre) un citu izcilu komponistu skaņdarbus. Viena no „King’s Singers” misijām – popularizēt a capella dziedāšanas mākslu un vairot muzikālo prieku visā pasaulē.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
The King´s Singers Tr 24.10.2018 19:00 Pärnu Kontserdimaja
Organizators
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā