Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

'Maskavas virtuozu' nakts koncerts ar Daniilu Bulajevu / Ночной концерт 'Виртуозов Москвы' с Даниилом Булаевым

Ce 21.02.2019 21:30
Kino Splendid Palace
35.00 - 75.00
Pirmoreiz Rīgā!
"Maskavas virtuozu" nakts koncerts


21. februārī plkst. 21.00 kinoteātrī "Splendid Palace" visus mūzikas cienītājus gaida unikāls notikums – pasaulslavenā orķestra "Maskavas virtuozi" nakts uzstāšanās.

Šis neparastais koncerts notiks leģendārā kolektīva 40 gadu jubilejai veltītas lielas Eiropas tūres ietvaros. Zem senās zāles velvēm skanēs klasiskie šedevri – Pjotra Čaikovska, Antonio Vivaldi un Astora Pjacollas "Gadalaiki". Katram no šiem dižākajiem komponistiem tas nav vienkārši skaņdarbu cikls – tā ir personiska dienasgrāmata, kurā ir iemūžināti dzīves spilgtākie un piemiņas cienīgākie mirkļi.

Nakts koncerta laikā skatuvē kopā ar leģendārajiem mūziķiem uzstāsies talantīgais jaunais vijolnieks no Latvijas Daniils Bulajevs, kura vārds jau ir zināms mūzikas pasaulē un kuram, pēc Vladimira Spivakova viedokļa, ir liela nākotne. Pie diriģenta pults šajā vakarā būs Lielā teātra diriģents Aleksandrs Solovjovs. Uz koncertu ir ielūgti daudzi Latvijā pazīstami cilvēki, kultūras un biznesa pārstāvji.

"Maskavas virtuozu" nakts koncerta gaisotne solās būs neaizmirstama. VIP zonā, "Splendid Palace" greznajā beletāžā, skatītājus gaidīs welcome drinks un pārējās elitāra pasākuma sastāvdaļas.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
'Maskavas virtuozu' nakts koncerts ar Daniilu Bulajevu / Ночной концерт 'Виртуозов Москвы' с Даниилом Булаевым Ce 21.02.2019 21:30 Kino Splendid Palace 35.00 - 75.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

VIP zonā, "Splendid Palace" greznajā beletāžā, skatītājus gaidīs welcome drinks un pārējās elitāra pasākuma sastāvdaļas.

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
BALTIC INTERNATIONAL CONCERT, SIA
Elizabetes iela 75 Riga LV - 1050 Riga