logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gongu skaņu ceļojums pie jūras. Salacgrīva

Sv 01.08.2021 20:00
Salacgrīva
22.00
Patīkams smilšu siltums, neliels vējiņš glauda seju un bužina matus, gongu un citu arhaisku instrumentu vibrācija, dabas skaņas un jūras šalkoņa ieaijā... Tu redzi dažādas vīzijas, bet esi šeit un tagad...
 
Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…
 
Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.
 
Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitātes sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.
 
Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzināt ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.
 
Skaņu ceļojuma pavadones ir gongu meistare Inese Mihasjonoka un Jolanta Zeltiņa. Inese ir mācījusies pie Alīcijas un Ričarda Eiliakas, Dona Konro (Don Conreaux - GMT) un Satya Rita Rocha. Inese tic, ka skaņa dziedina gan ķermeni, gan garu, gan dvēseli. Gongam piemīt tauriņa efekts, tas maigi ieslēdz procesus, kas turpina darboties arī pēc sesijas.
 
Plašāka informācija pa tālruni: 22127226
 
Iegādājoties biļeti, lūdzam to reģistrēt info@tradehub.info līdz 1. augusta plkst. 9.00, lai saņemtu instrukcijas, kā sagatavoties pasākumam, un saņemtu precīzu vietu pludmalē.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/522775675512466

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gongu skaņu ceļojums pie jūras. Salacgrīva Sv 01.08.2021 20:00 Salacgrīva 22.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma (ar pieredzi)
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1h 20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
 
Iegādājoties biļeti, lūdzam to reģistrēt info@tradehub.info līdz 1. augusta plkst. 9.00, lai saņemtu instrukcijas, kā sagatavoties pasākumam, un saņemtu precīzu vietu pludmalē.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Salacgrīva
Salacgrīva Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Vien. Reģ. Nr.: 40103709004
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Gongu skaņu ceļojums pie jūras. Vol.2. Saulkrasti JaunsJaunsGongu skaņu ceļojums pie jūras. Vol.2. Saulkrasti Saulkrastu pludmale, Latvija 22.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt TOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 23.10.2020.) TOMMY EMMANUEL, c.g.p. (Pārcelts no 23.10.2020.) Hanzas Perons, Latvija 25.00 - 65.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!