Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Gongu pelde ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva)

Se 07.12.2019 19:00
Sound Division Studios
20.00
Dārgais draugs, dārgā draudzene,

Aicinām Tevi uz īpašu gongu meditāciju. Meditācijas nodoms – atbrīvoties no trokšņa un pļāpām galvā, atslābināt savu prātu un ķermeni, atbrīvoties no tām nosacītajām programmām, kas traucē izdzīvot savu dzīvi kā tās autoram. Atslābināšanās un līdzsvara atgriešanās. Pieņemšana un neitralitāte.
Mērķis un Nodoms – savienoties ar Sirds Apziņu, sadzirdēt tās kluso balsi, sajust tās viedumu, uzticēties tai. Atrast atbildes, ieraudzīt Ceļu.
Mēs gaidām Tevi un būsim priecīgi būt Tavi ceļabiedri kopīgā Ceļojumā,
 
Ar mīlestību,
Alīcija un Ričards
 
Gongu sesijās skanēs un Jūs ievibrēs:
Unikāls Cosmo gongs un stihiju gongi, kristāla dziedošie trauki, šamaņu bungas, peruāņu šamaņu svilpe, kondora spalvas, flautas, vargāni un vēl daudzi unikāli instrumenti. Gongu sesijas vadīs Alīcija un Ričards Eiliakas – skaņas terapeiti, gongu meistari, semināru un skaņas terapijas pasākumu vadītāji. Pāris spēlē uz daudziem arhaiskiem un mūsdienīgiem instrumentiem meditatīvu, relaksējošu mūziku, vada skaņas meditācijas, dziedinošas sesijas, radošas darbnīcas un apmācošus seminārus, spēlē Skaņu Mistērijas un skaņu peldes sesijas “Gong Bath”, ir studijas “Menas Būti” (“Māksla būt”, www.menasbuti.lt) dibinātāji.
 
Viņi tic, ka radošā potenciāla attīstīšana ir tas milzīgais transformējošais spēks, kas iedvesmo mūs dzīvot un dziedina.
“Gongs ir kā transpersonāls skolotājs, kas paplašina mūsu apziņu. Gremdēšanās tā holistiskajā skaņā ir dziļa meditācija un terapija vienlaicīgi. Tas ir ceļojums, kura laikā ar visuma skaņām mēs iekļūstam vistumšākajos mūsu dvēseles nostūros. Skaņas sesiju un koncertu laikā skanošie instrumenti it kā spēlē uz mums neredzamām smalkām stīgām – mainās mūsu emocijas, apziņas stāvokļi, domas un tēli. Un tas viss noved pie tās vietas mūsos, kurā mēs atrodam Klusumu…”
 
Kā sagatavoties:
Lai ceļojums būtu izdevies, parūpējieties par savu komfortu – Jums līdzi būs nepieciešams ērts paklājiņš, pleds vai guļammaiss, spilventiņš.
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/402969307049193/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Gongu pelde ar ALĪCIJU un RIČARDU EILIAKAS (Lietuva) Se 07.12.2019 19:00 Sound Division Studios 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Norises vieta
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Šī organizatora pasākumi
Pirkt SOUND MYSTERY. For The Soul. Muzikāls ceļojums ar Alīciju un Ričardu Eiliakas (Lietuva) SOUND MYSTERY. For The Soul. Muzikāls ceļojums ar Alīciju un Ričardu Eiliakas (Lietuva) Spīķeru koncertzāle, Latvija 20.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Gruzīnu etnodžeza dīva NINO KATAMADZE & BAND. 20 gadi mūzikā JaunsJaunsGruzīnu etnodžeza dīva NINO KATAMADZE & BAND. 20 gadi mūzikā Rīgas Kongresu nams, Latvija 21.00 - 70.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt DOMINIC MILLER & Band. Absinthe DOMINIC MILLER & Band. Absinthe Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!