logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi

Tr 17.11.2021 19:00
18.00 - 27.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Informējam, ka pasākumi FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi, kas bija paredzēti 23.09.2021. Lielajā Ģildē, Rīgā plkst. 19:00 un 21:30  tiek PĀRCELTI UZ 17.11.2021. Pasākuma vieta un laiki paliek nemainīgi.
 
Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!
 
Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
 
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.
 
Pasākuma organizatori lūdz būt saprotošiem un atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

 
Lūdzam ņemt vērā, ka pasākums tiks rīkots pēc ZAĻĀ drošības līmeņa, un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas. Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā jālieto sejas maskas.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu, arī par negatīvu testa rezultātu, iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Biļetes var iegādāties tikai I-veikalā, un tām ir jābūt personalizētām!
 
FLĪĢELIS. Diženāko komponistu mūzika.
 
Mums ir svarīgi, lai Jūs saglabātu mieru,  tāpēc mēs rūpēsimies par Jūsu drošību:
  1. Skatītāju skaits sastādīs tikai 50% no kopējā vietu skaita zālē;
  2. Katram viesim pirms pasākuma pie ieejas nodrošināsim un piedāvāsim:
- aizsargmasku;
- aizsargcimdus;
-  dezinfekcijas līdzekli.
 
        3. Mēs organizēsim papildus ieejas/izejas visiem mūsu viesiem.

Šis ir skaistās klaviermūzikas vakars, kurā skan pasaules labāko komponistu kompozīcijas Minskas simfoniskā orķestra pianista izpildījumā.
 
Šis nav vienkārši koncerts. Tā ir atmosfēra. Tas ir dvēseles miera un tajā pašā laikā sajūsmas stāvoklis. Tas ir dvēseles morālā apmierinājuma stāvoklis. Vienreiz to vajag redzēt un izjust.
 
Jūs dzirdēsiet vienu no pašiem saviļņojošākajiem komponista Hans Zimmer (Filma «Interstellar», «Inception», «Pirates of the Caribbean», «Lion King», «The Dark knight» un citas saviļņojošas melodijas) mūzikas ierakstiem, tāpat arī neticamā komponista Ramin Djawadi (sērija «Game of Thrones») un citu muzikālo ģēniju mūziku, kuras iekritīs dvēselē katram!
 
Jūs varēsiet baudīt neticamo klavieru skanējumu, kuras kompozīcijas ir dzīvīguma, dvēseles līdzsvara un iekšējā pacēluma jūtu piepildītas. Muzikālie motīvi, ko radījuši ģēniji, liek mums iet uz priekšu, baudīt katru dzīves mirkli un ticēt labākajam – mīlestībai un sirsnībai.
 
Iespaidi paliks paši siltākie, bet emocijas – pašas dzīvākās!
 
BIĻEŠU PERSONALIZĀCIJA OBLIGĀTA: https://rb.gy/kuncn1

Vairāk informācijas: http://www.instagram.com/classic.energy/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Pirkt FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi (Pārcelts no 16.12.20., 25.01., 15.03., 23.05. un 23.09.21.) FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi (Pārcelts no 16.12.20., 25.01., 15.03., 23.05. un 23.09.21.) Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 27.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi (Pārcelts no 23.09.2021.) FLĪĢELIS. Komponistu mūzika Hans Zimmer un Ramin Djawadi (Pārcelts no 23.09.2021.) Lielā Ģilde, Latvija 18.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Loading...
Atjaunot