Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Eiropas klasiskās mūzikas zvaigznes Rīgā. Frederic Kempf, Andris Poga, LNSO

Ce 17.05.2018 19:00
Lielā Ģilde
5.00 - 20.00
Eiropas izpildītājmākslas zvaigznes Rīgā!

13. maijā Lielajā Ģildē atkal varēsim dzirdēt lielisko vijolnieku Giju Braunšteinu. Bijušais Berlīnes Filharmoniķu koncertmeistars šobrīd pievērsies solo karjerai un ir biežs viesis prestižākajās pasaules koncertzālēs. Rīgā dzirdēsim vijolnieka paša veidotus populāru Pētera Čaikovska skaņdarbu aranžējumus vijolei un orķestrim, kā arī maltiešu autora Alekseja Šora darbus. Koncertā uzstāsies arī Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, diriģēs Sergejs Smbatjans – jauns diriģents un vijolnieks, kurš jau sevi pieteicis kā daudzsološu personību Eiropas mūzikas dzīvē. Dzirdēsim arī Ludviga van Bēthovena 7. simfoniju.

Konkursa noslēgumā 17. maijā uz Lielās Ģildes skatuves atkal tiksimies ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, kurš izpildīs Pētera Čaikovska 4. simfoniju kopā ar savu galveno diriģentu – pasaules atpazīstamību guvušo Andri Pogu. Solists šajā vakarā būs izcilais angļu pianists Frederiks Kempfs, kura vārds plaši izskanēja pēc Čaikovska konkursa 1998. gadā. Mūziķim tika piešķirta 3. prēmija, taču viņš bija iekarojis publikas simpātijas tik lielā mērā, ka pēc rezultātu paziņošanas klausītāji vētraini protestēja pret, viņuprāt, netaisnīgo žūrijas lēmumu.  Mūziķis Rīgā atskaņos Alekseja Šora klavierkoncertu “Ceļojumu dienasgrāmata”.

Vairāk informācijas: http://classicstrings.eu/

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Eiropas klasiskās mūzikas zvaigznes Rīgā. Frederic Kempf, Andris Poga, LNSO Ce 17.05.2018 19:00 Lielā Ģilde 5.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizators
European Foundation for Support of Culture
36, Merchants Street Valletta VLT 1173 Malta