Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dmitry Metlitsky Orchestra & Vienna show Ballet

Tr 04.12.2019 19:00 - Ce 05.12.2019 20:30
20.00 - 26.00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
«Dmitry Metlitsky Orķestris & Vīnes šovs balets»
Svētku koncerts!  

Pirmizrāde! Grandiozi, apbrīnojami, skaisti!
Visi hiti no Vivaldi līdz Metallica unikāla deju šova pavadījumā.
 
4. decembrī - RĪGA / Lielā Ģilde - 19:00
5. decembrī - LIEPĀJA / Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle - 19:00
 
Mūzika, kas iekarojusi miljoniem klausītāju sirdis visā pasaulē, labāko Eiropas mūziķu izpildījumā, piedaloties pasaules baleta šova zvaigznēm.

Koncerta programma apvieno pārsteidzošu mūziku un iespaidīgu deju šovu pasaulslavenu horeogrāfu iestudējumā. Neticami temperamentīgs izpildījums, ekskluzīvas dejas, unikāls uzvedums un pārsteidzošie tērpi radīs neaizmirstamu iespaidu.

Dmitry Metlitsky ir komponists multiinstrumentālists, viņu dēvē par mūsdienu Mocartu – skaistās melodijas, pārsteidzošie aranžējumi un izpildījums trāpa tieši sirdī un iekaro klausītājus līdz ar pirmajām notīm. Šīs emocijas nav iespējams aprakstīt vārdos – tasir jādzird!

“Es priecājos piedāvāt jums koncertu, kur burvīgas skaņa savijas ar deju kā liesma – pasakains sižets, kas dāvā mīlestības un kaisles pasauli ...” saka Dmitry Metlitsky.

Koncerta programmā ir iekļauti labākie un miljoniem klausītāju iemīļotie leģendārie hiti, kas kļuvuši par pasaules mūzikas šedevriem, tie skanēs unikālā aranžējumā mūsdieīgā stilā un ļaus klausītājiem baudīt spilgtas un neaizmirstamas emocijas.

Vivaldi mūzikas aranžējumi "Vasaras pērkons" un "Ave Maria" orķestra izpildījumā tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem pasaulē, bet Dmitry Metlitsky kaņdarbs „Mīlestības uguns” ir atzīta par labāko new-agekompozīciju nominācijā „Mūzika bez robežām”.

Spēcīgā mūzikas enerģija apvienojumā ar mūsdienīgiem aranžējumiem un tehniskajām iespējām ļauj ienirt mūzikas burvības atmosfērā un dejas maģijā.

Orķestra solisti irpatiesi sava amata meistari, kuri ar savu talantu un enerģiju liek klausītājiem priecāties un raudāt, mīlēt un iedvesmoties. Katrs orķestra koncerts ir pārsteidzošs šovs un īsti svētki dvēselei un sirdij.

Orķestris uzstājas ar koncertiem dažādās valstīs, uz lielākajām Eiropas skatuvēm, festivālos, un pateicīgie klausītāji to vienmēr sveic ar vētrainām ovācijām un pēc koncerta neļauj orķestrim doties prom, liekot atkārtoti spēlēt uz “bis”.

Šī ir unikāla iespēja baudīt iespaidīgu šovu un pārsteidzošu elitāru mūziku, kas iekarojusi miljoniem klausītāju sirdis.

Vairāk informācijas: http://concert.dmitrymetlitsky.com/lv/home-lat/

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot