Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

... Un Paradīze atvērās Mīlestībai! / ... и рай открылся для Любви!

Pk 29.11.2019 19:30
Torņkalna baznīca, Torņkalna 3/5
10.00 - 40.00
29.11.2019  plkst. 19.30                                    
Torņakalna baznīcā
 
«… Un paradīze atvērās mīlestībai!»
muzikāli poētiska izrāde pēc slavena M.J.Ļermontova austrumu stāsta „Dēmons” motīviem.
Rustems Galičs un Latvijas, Krievijas un Vācijas mūziķi un aktieri

2019.gada 29.novembrī uz Torņakalna baznīcas ietvaros, skatītāji tiks iepazīstināti ar starptautisku mākslas projektu „Un paradīze atvērās mīlestībai!”. Projekts ir iecerēts kā Gaļinas Poltorakas (Rīga) starptautiskā talantu centra, Rustema Galiča (Ņujorka) producētāju centra un kopējā mākslas akcija.

M.J.Ļermontovs strādāja ar šo poēmu vairāk kā 10 gadus, ir 8 poēmas redakcijas. Līdz savas dzīves galam ar Dēmona tēlu strādāja Mihails Vrubeļs. Ļermontova Dēmons – ir viens no pašiem noslēpumainākajiem personāžiem krievu poēzijā, kas iedvesmoja daudzus māksliniekus, mūziķus, aktierus un dziedātājus šī tēla personīgās interpretācijas izveidei.

Izrāde izpildīta žanrā, par kuru kādreiz sapņoja Mihails Vrubeļs: teātris, kurā tiktu apvienots poētiskais vārds, drāma, vokāls, deja, glezniecība, gaisma. Visi šie komponenti tiks harmoniski iesaistīti stāstā, ko izstāstīs mākslinieciskā vārda meistars Rustems Gaļičs.

Rustems Galičs (Ņujorka) – aktieris, mākslinieciskā vārda meistars, Mazā teātra skolas absolvents (Sčepkina M.S. augstākās teātra skola). Kopš 2000.gada dzīvo ASV. Strādāja daudzos Ņujorkas krievvalodīgajos plašsaziņas līdzekļos. Pazīstams kā populārs krievu klasiskās poēzijas un prozas izpildītājs, Poēzijas un mūzikas teātra dibinātājs Ņujorkā. Pateicoties teātrim tika veidotas daudzas poētiski muzikālās programmas pēc Sudraba gadsimta dzejnieku dzejām. 2009.gadā īstenoja pirmo poēmas skatuves versiju Ņujorkā. Izrādei bija milzīgi panākumi un kā ideja tā pārtapa par veselu projektu, kas veltīts nākamajai M.J.Ļermontova 195 gadu jubilejai. Uz šodienu jau īstenotas šī mākslas darba 50 skatuves izrādes Krievijas un Amerikas,  Eiropas dažādās pilsētās.

Šīs lugas interesanta īpatnība ir tās daudzpusība. Neskatoties uz to, ka Ļermontova sarakstītais teksts visās skatuves versijās paliek nemainīgs, radošā vide pastāvīgi mainās. Tāpēc lugas forma var variēt no intīmas lasīšanas klavieru pavadījumā līdz lielām formām savienojumā ar kori, orgānu, baletu...

Lugā darbojošās personas:
•    Rustems Gaļičs (Ņujorka)  - stāstītāja, Dēmona, loma.
•    Julija Počkalova (Volgograda) – gruzīniešu kņazienes Tamāras lomā,
      rīdziniece, dziedātāja, skaista soprāna īpašniece, karaliskās operas Prima
•    Ivars Bezprozvanovs ( Rīga)  – čells,  viens no vadošajiem Latvijas Nacionālās operas orķestra muzikantiem, violončelists, kurš atzīsts par labāko LNO orķestra muzikantu 2011.gadā.
•    Dainis Medjaņiks (Ganovera) – vijole
•    Stanislavs Solovjovs (S.Peterburga) —klavieres,  
•    Ingūna Grinberga (Rīga) - ērģeles
•    Koris “Blagovest” (Rīga)
•    Un citi...
 
 

Vairāk informācijas: http://www.ict-stars.eu

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
... Un Paradīze atvērās Mīlestībai! / ... и рай открылся для Любви! Pk 29.11.2019 19:30 Torņkalna baznīca, Torņkalna 3/5 10.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 6 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Norises vieta
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23 LV 1083 Rīga
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Staņislavs Solovjovs SAPŅI PAR ROMANTIKU. Klavieru vakars Staņislavs Solovjovs SAPŅI PAR ROMANTIKU. Klavieru vakars Rīgas Reformātu baznīca, Latvija 15.00 - 40.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!