logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kaziņika Dienas 2022 / Jaunie Talanti no Cīrihes un Parīzes

Pk 25.02.2022 19:00
Rīgas Reformātu baznīca
19.00
 
K  a  z  i  ņ  i  k  a    D  i  e  n  a  s    -  2  0  2  2
25.02.2022 plkst.19.00  Reformātu baznīcā, Marstaļu 10   
                    
14 gadus veco vijolnieci no Cīrihes, starptautiskā konkursa “Riekstkodis” un TV šova “Zilais putns” 2020. gada uzvarētāju, Ilvu Eigusi un talantīgo 15 gadus veco franču čellistu Maksimu Grizāru (Maxime Grizard) vieno ne tikai kaislīga aizraušanās ar savu instrumentu, ikdienas daudzu stundu nodarbības, reti sastopamas jaunam vecumam izcilas mūzikas zināšanas un apcerīgs introvertais raksturs, bet arī, kas nav mazsvarīgi, krievu skola. Maksima pedagogs ir profesore Klēra Opēre (Claire Oppert), kas absolvējusi Maskavas konservatoriju, un Ilvas pedagogs ir Liāna Tretjakova -  Zahara Brona Mūzikas Skolas dibinātāja Cīrihē.
 
Ilva un Maksims satikās pirms pusotra gada un viņiem ir bijusi iespēja strādāt pie trio programmas ar dažādu pianistu dalību, savukārt pandēmijas dēļ, viņu koncertturneja Vācijā tika atlikta divas reizes. Rīgā Reformātu baznīcas mājīgajā zālē, ar tās unikālo akustiku, viņi uzstāsies ar to pašu programmu, ar kuru 2022. gada martā iekaros Vācijas publiku zālēs ar tūkstoš vietām. Klavieru partiju izpildīs starptautisko konkursu laureāts, Sanktpēterburgas konservatorijas kameransambļu katedras docents -  Staņislavs Solovjovs.
 
 
www.ict-stars.eu  Piedalieties Kaziņika dienas “Uzlecošās zvaigznes” konkursā!
 

Vairāk informācijas: http://www.ict-stars.eu

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Kaziņika Dienas 2022 / Jaunie Talanti no Cīrihes un Parīzes Pk 25.02.2022 19:00 Rīgas Reformātu baznīca 19.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: No 12 gadu vecuma, ja ir sadarbspējīgs sertifikāts
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nnav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Rīgas Reformātu baznīca
Mārstaļu iela 10, Rīga Latvija
Organizators
STARPTAUTISKAIS TALANTU CENTRS
Dzirciema iela 1 -23 LV 1083 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008073996
Šī organizatora pasākumi
Pirkt Mihails Kaziņiks 'Muzikālie Antidepresanti' / Михаил Казиник 'Музыкальные антидепрессанты' PopulārsPopulārsMihails Kaziņiks 'Muzikālie Antidepresanti' / Михаил Казиник 'Музыкальные антидепрессанты' Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca, Latvija 8.00 - 25.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Kaziņika Dienas 2022. Konkursa 'Uzlecošās Zvaigznes' galā koncerts JaunsJaunsKaziņika Dienas 2022. Konkursa 'Uzlecošās Zvaigznes' galā koncerts Mazā Ģilde, Latvija 8.00 - 20.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music (Pārcelts no 07.07.2020.) Didula un viņa stīgu grupa. Pasaules Mūzika / World Music (Pārcelts no 07.07.2020.) Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Latvija 10.00 - 80.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!