Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Īsts spāņu flamenko / Mūzika un dejas / Spānija / Spanish Flamenco. Guitars and Dances / Spain

Sv 22.03.2020 17:00
Klaipėdos koncertų salė

Īsts spāņu flamenko / Mūzika un dejas / Spānija

 

Īsts spāņu flamenko Klaipēdā / Mūzika un dejas

22. martā plkst. 17.00

Klaipēdas koncertzālē

Spānijas dienvidos ir teiciens: “Kas runā par ģitāru, tas runā par Andalūziju”. Spāņi uzskata, ka tieši ģitāra ir flamenko iedvesmas avots. Ģitāristam ir jābūt improvizācijas meistaram, un panākumi ir atkarīgi tieši no viņa spēles. Klaipēdas koncertzālē flamenko maģiju uzburs divi izcili ģitāras meistari, kuru spēli krāšņos kaismīgi dziedātāji un “ugunīgi” dejotāji no flamenko dzimtenes Seviljas Spānijā. Koncertā publika sajutīs spēcīgo Andalūzijas vasaras svelmi, izstaigās tās skaistos, baltos ciematiņus un iepazīs gan Andalūzijas ļaužu prieku, gan sāpes.

Visus sešus flamenko māksliniekus apvieno “Antonio Andrade Flamenco Company” – Seviljā dibināts ansamblis, kurš pirms 18 gadiem sevi pieteica kā liela formāta flamenko balets. Kopš tā laika grupu visspilgtāk raksturo tieši flamenko tradīcijā sakņota andalūziešu deja. Kompānijas līderis ir  pasaulslavenais flamenko ģitārists Antonio Andrade, kurš savas ilgās starptautiskās karjeras laikā ir radījis neskaitāmas flamenko izrādes. Koncertprogrammā, kas veidota īpaši Klaipēdai, sadarbībā ar savu skatuves partneri, ģitāristu Migelu Sotelo viņš demonstrēs flamenko ģitāras krāšņo daudzveidību un bagātīgās muzikālās intonācijas. Ģitārists atklāj: “Ja ar vienu ģitāru varat aizsniegt debesis, tad ar divām – Visumu”. Ar savu tradicionālo un ļoti personisko ģitārspēles stilu Andrade sasniedz klausītājus tieši tur, kur mājo flamenko – cilvēku sirdīs. 

 

“Antonio Andrade Flamenco Company” līdzdibinātāja ir pieredzes bagātā, karstasinīgā flamenko dejotāja Ursula Moreno no Malagas, kura Klaipēdas koncertzāles skatuvi dalīs ar slaveno flamenko dejotāju Hosē Galvanju. Moreno ir sevi pierādījusi pasaulē gan kā nepārspējamu flamenko dīvu, gan horeogrāfi, māksliniecisko vadītāju un flamenko tradīcijas saglabātāju un turpinātāju. Spāņu laikraksts “El Mundo” ir rakstījis: “Ar Ursulu Moreno flamenko nākotne ir drošās rokās!”

 

Mākslinieki:

  • Antonio Andrade, ģitāra
  • Migels Sotelo, ģitāra
  • Ursula Moreno, deja
  • Hosē Galvanjs, deja
  • Pablo Oliva, vokāls
  • Sonja Kortesa, vokāls

 

Īsts spāņu flamenko Klaipēdā / Mūzika un dejas

22. martā plkst. 17.00

Klaipēdas koncertzālē

 

Rīkotājs: Antonio Andrade Flamenco Company & Public company “Šou imperija“.

 

 

Pasākums:https://www.koncertusale.lt/Renginys/KONCERTAS-Tikras-Ispaniskasis-flamenko-Muzika-ir-sokiai-Ispanija

 

Pasākums FB: https://www.facebook.com/events/621759878364250/

Video:

 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Īsts spāņu flamenko / Mūzika un dejas / Spānija / Spanish Flamenco. Guitars and Dances / Spain Sv 22.03.2020 17:00 Klaipėdos koncertų salė
Der zināt
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:20
Norises vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizators
VšĮ Šou imperija
Vytauto 83-319 Tauragė
Pirkt Bridges of Brass 3 | Summer Concert Series ĀrzemesĀrzemesBridges of Brass 3 | Summer Concert Series Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Lietuva 6.20 - 11.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!