logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Imagine Dragons: Mercury World Tour

Tr 16.08.2023 20:00
Vilniaus Vingio parkas
AR IESPAIDĪGU BRĪVDABAS KONCERTŠOVU VIĻŅAS VIŅĢA PARKĀ LIETUVĀ UZSTĀSIES IMAGINE DRAGONS
 
Grammy balvas ieguvēji, multiplatīna rokgrupa Imagine Dragons nākamajā vasarā ar vienīgo koncertu Baltijā 16. augustā uzstāsies Viņģa parkā Viļņā, Lietuvā, pasaules koncertturnejas "Mercury Tour" ietvaros. Tūre atzīmē viņu ļoti gaidītā albuma “Mercury - Acts 1 & 2” izdošanu, kas nākamajā gadā sāksies Dānijā, pirms došanās uz Itāliju, Horvātiju, Poliju, Lietuvu, Franciju, Izraēlu un Grieķiju. Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā no 1. decembra plkst. 10.00.
 
FBI un Live Nation Lithuania koncertu klubu biedri biļetes varēs iegādāties ātrāk - no 29.novembra plkst. 10.00 – izmantojot iepriekšpārdošanas kodu, kas tiks nosūtīts reģistrētajiem lietotājiem.
Reģistrēties Live Nation Lithuania koncertu klubā iespējams šeit: http://bit.ly/LiveNationConcertClub
 
Imagine Dragons turpina mainīt roka definīciju 21. gadsimtā. Imagine Dragons ir viena no lielākajām rokgrupām pasaulē, kas turpina piepildīt lielākos pasaules stadionus un pārspēt rekordus. Apkopojot pārdošanas datu apjomus viņu kontā ir vairāk nekā 66 miljonu pārdotu albumu kopiju, 55 miljonu digitālo dziesmu klausījumu un 110 miljardu klausījumu straumēšanas servisos kopā. Imagine Dragons izceļas kā vienīgā grupa vēsturē, kas nopelnījusi četrus “RIAA Diamond” singlus, proti, "Radioactive" (14x platīna), "Believer" (10x platīns), "Demons" (10x platīns) un "Thunder" (10x platīns). Kopš 2009. gada viņi 5 reizes pēc kārtas ir iekļuvuši Top 10 “Billboard Top 200” ar Night Visions [2012] (7x platīna), Smoke + Mirrors [2015] (platīna), Evolve [2017] (trīskāršs platīns), Origins [2018] (platīns) un Mercury – Act 1 [2021].

Līdz ar “Mercury – Act 2” iznākšanu šogad viņi pabeidza savu pirmo dubultalbumu, ko producējis leģendārais Rick Rubin. Albums turpina dominēt radio un Imagine Dragons joprojām ir viena no tikai četrām grupām, kas jebkad ir iekļuvušas “Alternative Radio” vienlaicīgi Top 5 singlu sarakstā, un vienīgā grupa, kas to spējusi atkārtot. Imagine Dragons ir sadarbojušies ar leģendāriem māksliniekiem, sākot ar Kendrick Lamar, Lil Wayne, Wiz Khalifa un Avicii, kā arī ar filmu komponistu Hans Zimmer. Grupa ziedojumos ir ievākusi miljonus dažādiem mērķiem, tostarp bērnu vēža labdarības organizācijai “Tyler Robinson Foundation” un līdera Dan Reynolds “LOVELOUD” fondam un LGBTQ+ jauniešu atbalstam. 2022. gadā Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis viņus iekļāva starp vēstniekiem “UNITED 24”, kas palīdz sniegt humāno palīdzību Ukrainā.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Imagine Dragons: Mercury World Tour Tr 16.08.2023 20:00 Vilniaus Vingio parkas
Pasākums Imagine Dragons: Mercury World Tour
Datums / Laiks Tr 16.08.2023 20:00
Norises vieta Vilniaus Vingio parkas
Der zināt
Biļešu iepriekšpārdošana ar kodu sāksies 29.novembrī plkst. 10.00
Reģistrēties Live Nation klubā iespējams šeit
Biļešu publiskā pārdošana sāksies 1.decembrī plkst. 10:00
Papildus informācija par VIP komplektiem pieejama pasākuma aprakstā
 
Biļešu skaita limits vienā pirkumā: iepriekšpārdošanā – 4 biļetes, publiskajā pārdošanā 6 biļetes
Ieeja pasākumā: no 19.00
Pasākuma ilgums: ~3.30h
Pārtraukums: nav
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja bērniem: nav
Vecuma ierobežojumi: nav
Atlaides: nav
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: ievadot kodu “disabled” atlaižu lodziņā, iespējams iegādāties biļetes sektorā “Vieta invalīdam ratiņkrēslā”. Pie ieejas jāuzrāda invalīda apliecība.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Vilniaus Vingio parkas
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Lietuva
Organizators
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
Vien. Reģ. Nr.: 302694149
Pasākums Imagine Dragons: Mercury World Tour
Datums / Laiks Tr 16.08.2023 20:00
Norises vieta Vilniaus Vingio parkas
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot