Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tommy Cash + Afterparty Art Place Autentika

Se 21.12.2019 20:00
Palladium Rīga
35.00
21. decembrī koncertzālē  Palladium  notiks igauņu repera Tommy Cash jaunā albuma ¥€$ prezentācija
 
Apburošs provokators, jauna stila ikona, mākslinieks, kurš spēj aizraut jebkuru zāli -  igauņu reperis Tommy Cash prezentēs Rīgas publikai savu jauno albumu  ¥€$. Mākslinieks Rīgā pirmo reizi izpildīs  kompozīcijas no otrā krājuma.  Viņš viegli iekaro klubus un skatītāju zāles ar  10 tūkstoš vietām. Viņš šokē un dāvā noskaņojumu. Viņa klipus YouTube apskata miljoniem cilvēku.  Pēdējā gada laikā  Tommy Cash  prezentēja savu šovu Londonā, Parīzē, Berlīnē. Budapeštā, Varšavā un Krievijā. Koncertzāles bija pārpildītas. Mākslinieka pielūdzēju skaits pastāvīgi aug.

Britu mūsdienu izdevumi  Q Magazine un Clash Magazine dēvē  repa mākslinieku Tommy Cash par ''tumšo lordu'' viņa sacerēto  ''postmodernisma mītu'' dēļ, bet viņa mūziku par ''motivējošu''.  Ņujorkas Paper Magazine nosaucis mākslinieku par  ''īstu autoru''. Тomijs ir kļuvis arī par franču kulta izdevuma Antidote vāka seju. Šovasar  Kešs  piedalījās Rick Owens-а demonstrācijā un tūrē Charlie XCX ''Pop2''.   Populārā žurnāla Dazed Magazine  reitingā ''Dazed100''  reperis ieņēma 8.pozīciju.

Аlbums ¥€$ - tas ir unikāls Tommy Cash projekts, kura ierakstīšanā piedalījās daudzi izpildītāji: Boys Noize (ASAP Rocky, HEALTH, Erol Alkan), Amnesia Scanner (FKA Twigs, David Byrne), A. G. Cook (PC Music, Charli XCX)  un Danny L Harle (Charli XCX, Caroline Polachek, Nile Rodgers).

Тоmijs Kešs par albumu ¥€$: ''Tajā ir daudz dažādu koncepciju: gan muzikālo, gan idejisko. Un vispār šī ideja par  ''¥€$'' — tas ir kā ''Euroz Dollaz Yeniz'', uz to pašu pusi, turpinājums. Es iamantoju valūtu logo kā savus  numerals. ¥€$  apsteidz savu laiku skaņas ziņā. Tas var jums būt pa prātam, var arī nebūt, bet esmu pārliecināts, ka jūs nekad neko tamlīdzīgu nebūsiet dzirdējis. Ceru, ka  ¥€$  visiem ''noraus jumtu'' – šī plate ir ārpus laika, par ko es ļoti priecājos.''

Pasākumu iesildīs populārais Rīgas  DJ  Nikola Negorod, iepriecinot publiku ar saviem trekiem. Pēc koncerta notiks afterpārtija leģendārā mākslas telpā Autentika.  

Sākums plkst. 20:00, ieeja pasākumā no plkst. 19:00.
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tommy Cash + Afterparty Art Place Autentika Se 21.12.2019 20:00 Palladium Rīga 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BALTIC INTERNATIONAL CONCERT, SIA
Elizabetes iela 75 Riga LV - 1050 Riga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Klezmerata Fiorentina Klezmerata Fiorentina Rīgas Kongresu nams, Latvija 10.00 - 45.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!