Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

OZOLA un TEHNIKUMA tūres SEMESTRIS koncerts Cēsīs

Se 24.02.2018 22:00 - Sv 25.02.2018 05:00
Fonoklubs
4.00
OZOLA & TEHNIKUMA tūres SEMESTRIS  koncerts Cēsīs, 24.02.18

Ozols un grupa Tehnikums ziemas izskaņā dodas koncerttūrē “Semestris”. Koncerti paredzēti astoņas Latvijas pilsētās - Rīgā, Cēsīs, Saldū, Valmierā, Tukumā, Ogrē, Jelgavā un Liepājā . Tūres ietvaros 24. februārī izpildītāji sniegs koncertu Cēsīs, klubā “Fonoklubs”, Rīgas ielā 47. Pērkot biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās vai majāslapā cena biļetei ir draudzīgāka, kā arī papildus bonus – albuma SEMESTRIS lejupielādes kods. To būs iespēja apmainīt pie ieejas klubā uzrādot izdrukāto biļeti. Biļešu apjoms iepriekšpārdošanā limitēts. Starts plkst 22:00

Detalizētāka informācija par tūri : www.semestris.lv

Tūres ietvaros būs iespēja iegādāties limitētā daudzumā pārizdoto albūmu “Semestris” kasetes formātā, kā arī t kreklus “Semestris”

Ozols atzīst, ka albums “Semestris” bijis jauns izaicinājums gan skanējuma, gan arī koncepcijas ziņā.
"Albumam ir divas daļas - A un B puse. A pusē ir stāsts par divu jaunu cilvēku attiecībām, kas vijas cauri piecām dziesmām, savukārt B pusē ir mūsu dziesmu “mash up” versijas un bonusa treks “Tu vari tēlot”. Man šis, iespējams, bija solis ārpus “komforta zonas”, taču esmu ļoti priecīgs par ierakstu un iespēju strādāt ar grupu "Tehnikums",” norāda Ozols,

"Nevarējām pat iedomāties, ka reiz izdosim kopīgu albumu ar Ozolu. Esam priecīgi, ka viņš ir labi izpratis un veiksmīgi turpina grupas "Tehnikums" aizsākto tematiku gan muzikāli, gan vizuāli. Turklāt strādāt kopā ar Ozolu ir ļoti interesanti un jautri," stāsta grupas "Tehnikums" bundzinieks Dagnis Neilands.

Albuma vāka autors ir vairāku līdzšinējo Ozola videoklipu un vizuālo noformējumu autors Andrejs Skurjats ("Brotherlab"), savukārt gala skanējums tapis kopā ar Ansi Kolmani studijā "Dirty Deal Audio" Brasā.

Ozols jeb Ģirts Rozentāls ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un Mīlestība”(2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība”, “Augstāk, Tālāk , Stiprāk”, un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, 2015. gadā “Zelta Mikrofons” balvu par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Grupa "Tehnikums" Latvjas mūzikas scēnā ir salīdzinoši jauna apvienība. 2015. gadā tā veiksmīgi debitēja ar dziesmu un videoklipu "Līdz malai", bet jau 2015./2016. gadu mijā izdeva albumu "Ko gribu, to daru!". "Tehnikums" sastāvā darbojas Kristaps Dubļāns (balss, taustiņinstrumenti) un Dagnis Neilands (bungas), un paralēli šobrīd notiek aktīvs darbs pie grupas otrā albuma.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Pasākuma ilgums: ~7h
Ieeja pasākumā: no plkst. 22:00
 

Norises vieta
Rīgas iela 47 Cēsis Latvija
Organizators
Urban Clothing, SIA
Kurzemes prospekts 56-41 LV-1067 Rīga