Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MESA koncerttūres noslēguma koncerts Liepājā (mainīts sākuma laiks)

Se 21.04.2018 20:00
Liepājas Olimpiskais centrs
MESA idejas autors Gatis Irbe izziņo jaunākā albuma koncerttūri, kas 2018. gada pavasarī norisināsies trīs Latvijas pilsētās - Valmierā, Rīgā un noslēgsies ar lielkoncertu Liepājā.

"Šis ir jau otrais projekta MESA albums, kas burtiski nedēļu atpakaļ ir iznācis un esmu patiesi lepns un laimīgs, jo redzu, ka mans un manu kolēģu darbs jau šobrīd ir augstu novērtēts, jo albuma digitālās versijas lejupielāde, kas notiek labdarības projekta mesarmesa.lv interneta vietnē, ir sasniegusi vērienīgus apjomus un turpina strauji progresēt," tā par nule kā izdoto albumu saka Gatis Irbe.

Turpinot pirmā MESA albuma tradīciju, arī otrajā studijas albuma II tapšanā dziesmās ir piedalījušies vairāki viesi. Viņu vidū ir Renārs Kaupers, Intars Busulis, etnoansamblis TAUTUMEITAS, un citi, bet visa albuma mūzikas producents ir Arstarulsmirus, piešķirot tam bagātīgi muzikālu skanējumu.

"Nākošā gada pavasara koncertu sērijā aicināšu piedalīties nu jau abu MESA albumu viesmāksliniekus, jo programmā paredzēts izpildīt arī iepriekšējā albuma dziesmas, un katrā no pilsētām veidot nedaudz saturiski atšķirīgu programmu, tādējādi veicinot interesi apmeklēt visus 3 koncertus, un kā noslēdzošo esam izvēlējušies tieši Liepājas pilsētas LOC arēnu, kur paredzēts grandiozs sērijas gala koncerts,'" turpina Gatis Irbe.

MESA 2018. gada koncerttūre 29. martā norisināsies Valmierā (koncertzālē Valmiera), 12. aprīlī Rīgā, (koncertzālē Palladium) un 21. aprīlī Liepājā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā.

Biļetes uz koncertiem nonāks tirdzniecībā pirmdien, 11. decembrī, plkst.10 visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Jau otro gadu projekts MESA tiek uzsākts ar labdarības akciju, kurā pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to var iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā Mēs ar MESA, kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem.

Labdarības kampaņa turpinās mājaslapā www.mesarmesa.lv.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
MESA koncerttūres noslēguma koncerts Liepājā (mainīts sākuma laiks) Se 21.04.2018 20:00 Liepājas Olimpiskais centrs
Der zināt

Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 0.40 EUR (t.sk.PVN 21%) apmērā par katru biļeti.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
Passport Productions, SIA
Raiņa bulvāris 21-4 LV-1050 Rīga