logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Arturs Skutelis. Jā. Lielkoncerts.

Pk 20.05.2022 19:00
Palladium Rīga
22.00 - 30.00
ARTURS SKUTELIS IZSLUDINA ALBUMA “JĀ” LIELKONCERTU

2022. gada 20. maijā Rīgā, koncertzālē “Palladium” notiks latviešu hip-hopa mūziķa Artura Skuteļa lielkoncerts un jaunā albuma “Jā” prezentācija. No šodienas koncerta biļetes ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs.
 

Albums “Jā” darināts pēdējā gada laikā vairākās Latvijas pilsētās, vokālus ierakstot Rīgā, “msonic Baltic” skaņu ierakstu studijā. “Albuma centrā ir mākslinieka brīvības jautājums, dažādu ārējo apstākļu pārvarēšana, arī radošas krīzes pārvarēšana. Refleksijas par mūziķa un mūzikas industrijas mijiedarbi. Ja vienā teikumā – “Jā” ir mākslinieka brīvības manifests,” saka autors. Šobrīd albums vēl atrodas apstrādes un noslēdzošo dziesmu ieraksta procesa darbos, tas tiks publicēts šī gada pavasarī.
 
Arturs Skutelis ir viens no zināmākajiem un savdabīgākajiem latviešu hip-hopa mūziķiem un tekstu autoriem, studijas un radošās apvienības PKI dibinātājs, dzīvās mūzikas grupas “Tvērumi” līderis. Nominēts Austras balvai, Latvijas mūzikas Gada Balvai “Zelta mikrofons”, Aleksandra Čaka balvai, vairākas reizes ieguvis Latvijas Hip-Hopa Gada Balvu u. c. apbalvojumus.
 
20. maijā koncertzālē “Palladium” vairāk nekā divu stundu garajā koncertprogrammā Arturs Skutelis izpildīs gan albuma “Jā” skaņdarbus, gan dziesmas no senākiem, jaunākiem un pat nu jau leģendām apvītiem laikiem. Kā lielkoncerta īpašie viesi ar savām soloprogrammām uz skatuves kāps hip-hopa apvienības “Runu Zāle” dalībnieks BUSH, kurš pērnā gada nogalē publicēja kritiķu un daudzu klausītāju augsti novērtēto albumu “Putni”, kā arī latgaliešu repere Ūga, kuras 2020. gadā izdotais ieraksts “LG ir HH” apbalvots ar latgaliešu kultūras gada balvu “Boņuks” un “Zelta mikrofonu” nominācijā “Gada debija”. Lielkoncerta programmu papildinās arī speciāli izveidota scenogrāfija, līdzās Arturam Skutelim uz skatuves darbosies skaņu arhitekts Dj Vinvins un vairāki iepriekš neizsludināti koncerta viesi. Gan albuma, gan lielkoncerta vizuālo noformējumu veido Emīls Kālis.
 
Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 18.00, koncerta sākums plkst. 19.00. Koncerta biļetes jau no šodienas ir pieejamas visās “Biļešu Servisa” kasēs, kā arī internetā: https://bilesuserviss.lv. Koncertā nav vecuma ierobežojumu.
 
Epidemioloģiskās drošības noteikumi un informācija koncerta apmeklētājiem: saskaņā ar Latvijā noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem publisku pasākumu rīkošanai ieeja koncertā būs atļauta, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas faktu apstiprinošu sertifikātu. Pie ieejas koncertā būs obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs  Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Lūdzam ņemt vērā, ka valstī noteiktie Covid-19 pulcēšanās ierobežojumi var mainīties un prasības koncerta apmeklētājiem tiks noteiktas pēc koncerta laikā spēkā esošajiem noteikumiem.

Vairāk informācijas: http://skutelis.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Arturs Skutelis. Jā. Lielkoncerts. Pk 20.05.2022 19:00 Palladium Rīga 22.00 - 30.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms aicinām iegādāties lētākās biļetes.

Pārdošanā pieejams ierobežots skaits sēdvietu pie galdiņiem balkonā!

Iespējams iegādāties sēdvietu pie četrvietīgā galdiņa balkonā par 30€ vai galdiņu četrām personām par 100€. Ja vēlaties iegādāties galdiņu četrām personam, lūgums rakstīt uz info@bdg.lv.

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
 
Jebkura vecuma apmeklētājam, kas vecāki par 5 gadiem, ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.

Pasākuma programma:
18:00 tiek atvērtas ieejas
19:00 īpašie viesi
20:00 koncerta sākums
 
Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
 
Lūdzam ņemt vērā, ka valstī noteiktie Covid-19 pulcēšanās ierobežojumi var mainīties un prasības koncerta apmeklētājiem tiks noteiktas pēc koncerta laikā spēkā esošajiem noteikumiem. Šobrīd ar Covid-19 izplatību saistīti ierobežojumi un noteikumi nav spēkā.

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103422688
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Eagles of Death Metal - The 24th Anniversary Tour (Pārcelts no 07.04.) Eagles of Death Metal - The 24th Anniversary Tour (Pārcelts no 07.04.) Palladium Rīga, Latvija 35.00 - 39.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Nick Mason's Saucerful of Secrets - The Echoes Tour PopulārsPopulārsNick Mason's Saucerful of Secrets - The Echoes Tour Palladium Rīga, Latvija 39.00 - 49.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Imagine Dragons - Mercury World Tour PopulārsPopulārsImagine Dragons - Mercury World Tour Mežaparka lielā estrāde, Latvija 59.00 - 599.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Iron Maiden - Legacy of the Beast World Tour 2022 PopulārsPopulārsIron Maiden - Legacy of the Beast World Tour 2022 Arēna Rīga, Latvija 50.20 - 80.20
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt José González PopulārsPopulārsJosé González Palladium Rīga, Latvija 35.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!