Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SCARLXRD

Pi 04.06.2018 20:00
Mūzikas nams Daile
29.00 - 35.00
Britu reperis un sociālo tīklu zvaigzne Marius Listhops jeb SCARLXRD nenoliedzami ir YouTube paaudzes elks un publikai atpazīstams ar savu hiti “Heart Attack”. SCARLXRD (scarlord) ir 23 gadus vecs mūziķis, kurš jau paspējis izdot piecus albumus. Izraisījis milzu interesi mūzikas straumēšanas saitēs kā SoundCloud ar 104 tūkstošu sekotāju skaitu un vairāk kā 1 miljonu klausījumu skaitu, un jau minētajā YouTube viņa daiļradei seko gandrīz 800 tūkstoši un video skatījumu skaits pārsniedz vairākus miljonus. Ar savu enerģiju piepildījis un izpārdevis neskaitāmus klubus Londonā un citas vietas, un 4. jūnijā uzstāsies arī pie mums Rīgā - Mūzikas Namā Daile.

Eksplozīvi, jaudīgi un aizraujoši – repmūzikas kritiķi neskopojas ar uzslavām, aprakstot SCARLXRD performances, kā arī unikālo hiphopa skanējumu, kurā ir ietekmes no metālmūzikas, kas gan nav pārsteigums, jo divu gadu laikā kopā ar numetāla apvienību Myth City nospēlēti neskaitāmi koncerti visā Lielbritānijā, no kuriem daļa ir bijusi izpārdota. Ierastie hiphopa sampli tiek miksēti ar spēcīgiem basģitāras un soloģitāras rifiem, savukārt dziesmu teksti skan ne tikai angliski, bet arī japāņu valodā. Vizuāli SCARLXRD raksturo noslēpumainība un gan videoierakstos, gan fotogrāfijās, kā arī uz skatuves lielākoties savu seju ir paslēpis aiz melnas maskas. Vokāli viņš gluži kā hameleons, kas maina tehniku starp repošanu un skrīmu. Publiskajā telpā reperis manāms arī ar vēl vienu pseidonīmu - Yung Scar.

SCARLXRD radošajā kontā līdz šim jau ir astoņi miksteipi - Savixur, Annx Dxmini, LXRD, Rxse, Chaxsthexry un Cabin Fever, kā arī šī gada martā izdotais DXXM -,  un viss liecina, ka jaunais mūziķis savos radošajos meklējumos negrasās apstāties, tieši otrādi, spēlēt arvien plašākai publikai un šis gads solās būt tieši mūziķa gads. Šovasar viņu varēs redzēt arī Eiropas lielākajos festivālos, tostarp Sziget festivalā Ungārijā, Lollapalooza Parīzē, Rock im Park un Rock am Ring Vācijā, Līdsas un Redingas festivālos Lielbritānijā, kā arī citos. 

Vairāk informācijas: http://www.scarlxrd.com

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SCARLXRD Pi 04.06.2018 20:00 Mūzikas nams Daile 29.00 - 35.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti
Tirdzniecībā uz šo pasākumu stāvvietu biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: nav
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: Ir paredzēta. Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
Norises vieta
Kr.Barona iela 31 Rīga Latvija
Organizators
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga