Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Elena Temnikova / Елена Темникова

Sv 15.04.2018 20:00
Studio 69
25.00 - 510.00
Jeļenas Temņikovas pirmais solokoncerts Rīgā

15. aprīlī pirmo reizi Rīgā ar solokoncertā klubā “Studio 69” uzstāsies Jeļena Temņikova.

Šo talantu nav iespējams ignorēt, un šim skaistumam nav spēka pretoties! Jeļena Temņikova – krievu mūsdienu populārās mūzikas dziedātājas ideāls. Drosmīgi dziesmu teksti, neatkārtojams tembrs, lielas darbspējas un nevainojama kompozīciju stilistika. Viņas balss skan kā visskaistākā apsēstība, ko nav iespējams aizmirst. Saldkaislas dzejas rindas, kas slēpj emociju vulkānu. Eleganta elektronika, kas ar dziļi poētiskiem bītiem piesaista viņai mūžīgi.

Jeļena Temņikova – hitu radītāja un viena no Krievijas vispieprasītākajām mūsdienu māksliniecēm («Импульсы», «Вдох», «Давай улетим», «Казался странным», «Подсыпал», «Ревность», «Не обвиняй меня», «Тепло», «Движения» un daudzi, daudzi citi hiti).

Pirmais dziedātājas albums ieguva dubultu Platīna statusu, un pagājušajā gadā vien Apple Music servisā viņas mūzika noklausīta vismaz 150 miljonus reižu. Katrs jauns singls automātiski sasniedz iTunes,  VKontakte un Yandex.Music hitparāžu virsotni. 2016.gada dziedātāja pēc žurnāla «Glamour» aptaujas. Mūzikas balvu VK Music Awards 2017, ZD Awards 2017 ieguvēja trijās kategorijās: Labākais gada deju projekts, Gada tendence un TOP10 HITS 2017. Krievijas nominante MTV Eiropas Music Awards 2017.gada balvai.

2017.-2018.gadā Jeļena Temņikova izziņoja savu pirmo Krievijas koncerttūri, kas aptver 45 pilsētas. Tā ir patlaban visvērienīgākā mūsdienu deju mūzikas turneja valstī. Unikāls notikums Krievijas mūzikas tirgū. Vienīgā deju mūzikas māksliniece, kuras koncerttūre aptver visu valsti.

Tūkstošiem sajūsminātu atsauksmju sociālajos tīklos un miljoniem koncertu videoklipu skatījumu. Arī jūs varat novērtēt viņas koncertu sniegumu šeit: tour.temnikova.ru.

Koncertu auditorijai Temņikovas komanda sagatavojusi grandiozus svētkus un šovu, kurā katrs apmeklētājs kļūst par tā dalībnieku!
- Katrā koncertā tiek nodrošināta vislabākā iespējamā skaņa un pati mūsdienīgākā Krievijas hitparāžu mūzika, kā arī horeogrāfija.
- Īsta gaismu un skaņas saspēle. 25 dinamiskas ainas, kas pakārtotas katrai dziedātājas dvestajai skaņai, katram mūzikas bītam.
- Unikālas dejas un horeogrāfija (Jeļenas komandā ir kanāla TNT šova "Dejo" horeogrāfe Jekaterina Rešetņikova un 2. sezonas uzvarētājs Maksims Nesterovičs).

Jeļenas Temņikovas koncerti jums garantē 100% adrenalīna uzlādi visam gadam! Pārpildītas zāles un vairāk nekā 100 dziedātājas koncertu gadā ir tikai papildu apliecinājums iepriekš minētajam!

 

Vairāk informācijas: http://www.temnikova.ru

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Elena Temnikova / Елена Темникова Sv 15.04.2018 20:00 Studio 69 25.00 - 510.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Galdiņa biļetes cena norādīta par visu galdiņu. Viena biļete nodrošina ieeju pasākumā visām pie galdiņa sēdošajām personām kopā!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Terbatas 73 Rīga Latvija
Organizators
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.