Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vokālā grupa ACCENT

Ot 10.12.2019 19:00
Kino Splendid Palace
30.00 - 70.00
ACCENT
 
"Accent" ir starptautiska sešu vīru a cappella grupa, kurā pārstāvētas piecas valstis un kas visā pasaulē populārajā dziedāšanas stilā radījusi pati savu nišu. Visi "Accent" dalībnieki ir atzīti dziedātāji un instrumentālisti arī ārpus grupas darbības, bet tieši kopā viņi spēj radīt jaunas vokālā džeza nokrāsas.

Tenors Jean-Baptiste Craipeau (Francija), tenors Simon Åkesson (Zviedrija), tenors Danny Fong (Kanāda), tenors Andrew Kesler (Kanāda), baritons James Rose (Apvienotā Karaliste) un bass Evan Sanders (ASV) sanāca kopā, pateicoties... sociālajiem medijiem. Viņi viens par otru ieinteresējās interneta vietnē "YouTube", kur kļuva par faniem katra individuālajiem vokālajiem video.

Grupa radās 2011. gadā, kad tās dalībnieki sāka virtuāli sadarboties dziesmu rakstīšanā un to videoklipu radīšanā. 2015. gadā tika izdots pirmais "Accent" albums "Here We Are", kas uzreiz pievērsa džeza pasaules uzmanību. Reāla kopdarbība studijā aizsākās pirms diviem gadiem, kad "Accent" ierakstīja minialbumu "In This Together".

Pateicoties jaunības degsmei un tajā pašā laikā jau lielajai vokālās mākslas pieredzei, grupa strauji kļuvusi par vienu no mūsdienu a cappella stila karognesējiem. Tās dalībnieki lielākoties paši sacer savas lipīgas melodijas un aizrautīgus dziesmu vārdus, ar to vien pamatīgi atšķiroties no daudzām citām a cappella grupām, kas bieži vien izpilda citu komponistu radītu un jau klausītāju atzītu skaņdarbu kaverversijas.

"Accent" mūziku par lielisku atzīst, kā rūdīti a cappella cienītāji, tā jaunās paaudzes klausītāji, jo grupa spēj piedāvāt abus kodus - stila kvalitātes labākajās "Take 6", "The Manhattan Transfer" un tamlīdzīgu ansambļu tradīcijās un mūsdienu populārās mūzikas auditorijai uztveramas dziesmas. Tās gan nav vienkāršas, jo grupas dalībnieki arvien turpina sevi izaicināt jaunos vokālajos eksperimentos, taču tie tiek noturēti kvalitatīvu dziesmu rāmjos, radot iespēju klausīties "Accent" gan padziļinātā, gan vienkārši mūzikas baudīšanas līmenī.   

Rīgā grupa noteikti piedāvās ieskatu arī savā jaunajā Ziemassvētku albumā, kurā atrodamas gan labi zināmas svētku dziesmas, gan gluži svaigas pašu sacerētas kompozīcijas. Paši "Accent" jauno disku uzskata par savu līdz šim ambiciozāko projektu, jo tajā piedalās arī tādi izcili mākslinieki kā kubiešu/amerikāņu trompetists un pianists Arturo Sandoval, amerikāņu saksofonists George Shelby, amerikāņu bigbends "Gordon Goodwin's Big Phat Band", ar "Grammy" balvu godalgota amerikāņu komponiste Nan Schwartz, amerikāņu komponists Elliot Deutsch, amerikāņu producents Al Schmitt, kā arī mūsu kaimiņu igauņu a cappella grupa "Estonian Voices" un vēl citi viesi.
 
""Accent" ir pārsteidzošākā jaunā vokālā grupa uz planētas! Lieliski aranžētāji un dziedātāji, viņi piedāvā viskrāšņākās harmonijas, nevainojamu svingu, grūvu, izjūtu un intonāciju,” tā par grupu saka Jorge Calandrelli, ar "Grammy" balvu godalgots komponists un aranžētājs, jaunā "Accent" albuma viesmākslinieks.
 
Koncerts norisinās koncertu sērijas „Art of Riga Jazz” ietvaros
 

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Vokālā grupa ACCENT Ot 10.12.2019 19:00 Kino Splendid Palace 30.00 - 70.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt:  nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas Ritmi SIA
Rīgas Ritmi SIA
Kr. Valdemāra iela 5 LV1010 Rīga
Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Sniegbaltīte un septiņi rūķīši (21219353) PopulārsPopulārsSniegbaltīte un septiņi rūķīši (21219353) Kino Splendid Palace, Lielā zāle, Latvija 6.00 - 13.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt Limuzīns Jāņu nakts krāsā (21218470) Limuzīns Jāņu nakts krāsā (21218470) Kino Splendid Palace, Lielā zāle, Latvija 6.00 - 8.00
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots Riekstkodis (latviešu val.) IzpārdotsIzpārdotsRiekstkodis (latviešu val.) Kino Splendid Palace, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots Sniegbaltīte un septiņi rūķīši (21219353) IzpārdotsIzpārdotsSniegbaltīte un septiņi rūķīši (21219353) Kino Splendid Palace, Lielā zāle, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt MultiZauri MultiZauri Kino Splendid Palace, Latvija 12.00 - 30.00
-30%